НеКонец-Света• 26 августа 2022

В кого 3 дітей?

Реально народити третю без шкоди для фігури?
Результат:
вже голосів: 116
54 (46.55%) Реально
23 (19.83%) Тільки з спортом
23 (19.83%) Результат
11 (9.48%) Не реально
5 (4.31%) Інше
ЛедиДи• 26 августа 2022
Перша нашкодила більше, ніж наступні
автор НеКонец-Света • 26 августа 2022
Ответ дляЛедиДи
Перша нашкодила більше, ніж наступні
Чим саме?
Мексиканочка• 26 августа 2022
Зависит от того,что вы считаете вредом. Например, от диастаза не застрахован никто и он вполне может приключиться и с первым ребенком.
Ну а поможет вам восстановить фигуру, без проблем диастаза, спорт. К которому вы приучите себя ещё до беременности
автор НеКонец-Света • 26 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
Я ніколи не займалася спортом і не маю такого бажання, просто цікаво чи, якщо перші 2 вагітності на фігуру не вплинули, то чи є імовірність, що так буде і надалі.
Мексиканочка• 26 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Да,я такая, вес не изменился, талия прибавила 3 см от той,что была до родов. Но при моих объемах это совершенно незаметно.
Но я больше половины жизни в регулярных тренировках.
ЛедиДи• 26 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Чим саме?
Вага похитнулася, стрій, набряки, які зберігалися довго, целюліт з´явився. Груди відчули силу притяжіння .
Живіт, нажаль, таким пласким,як був, не став .
За наступними дітьми тіло не змінювалося. Тільки варикоз з´явився
ЛедиДи• 26 августа 2022
Думаю, якщо двох народили і тіло не змінилося, то і за третім все буде ок
120-120-120 (не худею)• 26 августа 2022
Ответ дляЛедиДи
Перша нашкодила більше, ніж наступні
++++
Майстерня домашнього текстилю• 26 августа 2022
Послухаю
Після 5 дітей вага +15 до першої вагітності. Було 50, стало 65.
Редисочка• 26 августа 2022
Ще залежить від віку і ваги. Я після перших родів в 24 через 2 місяці худюща і плоска як дошка була, а після других в 36 не можу вже рік позбутися жирового пуза, хоча набрала за вагітність ( двійня) фактично ту, що важили діти. Тобто після родів важила як до вагітності. Думаю, мені лише спорт допоможе + скинути вагу
ГендиреХтор• 26 августа 2022
Дуже дивне питання. Кожна дитина шкодить фігурі, інше діло - робите ви з цим щось чи ні.
СпайдерВумен• 26 августа 2022
я думаю, что вполне
у меня двое, то разница 20 лет. с фигурой аж ничего не случилось.
автор НеКонец-Света • 26 августа 2022
Ответ дляГендиреХтор
Не шкодить, в мене тіло саме швидко повернулося в норму після двох попередніх
Морожена_курка• 26 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Ну и в третий вернётся- в чем вопрос?!
Слабый пол• 26 августа 2022
я за беременность вторую 6 кг набрала всего, в первые два месяца скинула 5, а потом набрала 23 на фоне гормонального сбоя) так что - тут не угадаешь)
МощныйШива• 26 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Трое детей. Где последние погодки
Майор Медуза• 26 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
якість тіла залежить не від кількості дітей, а від способу життя. ну і від віку трохи
Бесконечность-не предел• 26 августа 2022
Ответ дляЛедиДи
Теж маю таку надію,бо плануємо третю дитину.
ГендиреХтор• 26 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Це кому як щастить. То чого ви про третього питаєте?
автор НеКонец-Света • 26 августа 2022
Ответ дляМощныйШива
Трое детей. Где последние погодки
Супер
ГендиреХтор• 26 августа 2022
Ответ дляМайор Медуза
І від генетики на дуже великий відсоток.
Майор Медуза• 26 августа 2022
Ответ дляГендиреХтор
автор боіться, що лафа закінчиться))
Майор Медуза• 26 августа 2022
Ответ дляГендиреХтор
ага ага. і від широти кістки))
автор НеКонец-Света • 26 августа 2022
Ответ дляГендиреХтор
Часто чую такі думки, що після 3 вже не так все просто
ГендиреХтор• 26 августа 2022
Ответ дляМайор Медуза
автор боіться, що лафа закінчиться))
Правильно боїться)) бо щастить не всім і не завжди
ГендиреХтор• 26 августа 2022
Ответ дляМайор Медуза
ага ага. і від широти кістки))
Ви просто напевно не бачили дуже худих людей.
Ответ дляМощныйШива
Трое детей. Где последние погодки
круто,я така після двох,груди трошки менші стали ,але стоять)
МощныйШива• 26 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Супер
Спасибо
Майор Медуза• 26 августа 2022
Ответ дляГендиреХтор
чому ж, бачила
мені подобається не худе тіло, а спортивне. Навіть S-ка може бути обвислою і непривабливою
ГендиреХтор• 26 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
В когось не все просто і після першої. Но я впевненна, що якщо постаратися, то можна прийти до норми своєї. Просто люди ліниві і не хочуть нічого робити, щоб воно якось само.