Кимберли-4fb3• 29 августа 2022

Родня, друзья с США, Европы все пишут, звонят мне - Херсон! Началось!

Весь мир молится за наших мальчиков.Ангела-хранителя им..На фейсбуке вычитала-будут в городе скоро..Єдина Україна
6 ч. ·
!! ️Украина начала атаку на Херсон, противник отступает по всей линии фронта! ВСУ в течение часа могут войти в город, Орки хаотично отводят свои войска от передовой линии обороны. Наши друзья с канала ⚡️ ИНФОФАКТ УКРАИНА ведут текстовую трансляцию с Херсонского направления
Veronikca• 29 августа 2022
Ответ дляmusicgeo
Это уже месяца четыре говорят, и многие херсонцы просто устали от таких громких заявлений. Поэтому и становятся скептиками поневоле. Пишу как херсонка.
Ну... освободить Херсон - это дело не одного дня. Сами должны понимать насколько это сложно.

Nightbringer• 29 августа 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
Смазываю корж сметаной с сахаром и посыпаю реденько изюмом каждый корж. Изюм перебрать, промыть, обсушить. Замачивать не нужно.
спасибо, добрая девушка.

и я так попробую.
пеку медовик часто.
СИРЕЛИ• 29 августа 2022
Ответ дляNightbringer
спасибо, добрая девушка.

и я так попробую.
пеку медовик часто.
Смачного вам !
illaria-k• 29 августа 2022
Ответ дляМандарина
Я так пониманию, ситуация там вообще не та, которая в новостях. И это нужно, чтобы сместить фокус
СNN сообщила, что освободили 4 села, назвали какие.
СhanelKa• 29 августа 2022
Не треба про то кричати
Vetas78• 29 августа 2022
Ответ дляillaria-k
Какие ?
Irpland• 29 августа 2022
А у нас батьківські збори були, є діти з Маріуполя, при евакуації одну дитину поранило. Я в такому шоці від розповіді. І мама так круто говорить українською. Це щоб тему змінити

Vetas78• 29 августа 2022
Час прошел уже
illaria-k• 29 августа 2022
Ответ дляVetas78
Какие ?
Новодмитрівка , Архангельске, Томина Балка ,Правдине
Vetas78• 29 августа 2022
Ответ дляIrpland
А если бы не на украинском говорила, шок был бы меньше ?
Vetas78• 29 августа 2022
Ответ дляillaria-k
Дай Бог
illaria-k• 29 августа 2022
Ответ дляVetas78
Дай Бог
Может Бог даст завтра еще?)
Irpland• 29 августа 2022
Ответ дляVetas78
Шок від розповіді, а від чистої української - я в захваті! Просто подобається чиста мова, без русизмів. Це значить що багато працює над собою, слідкує за висловлюванням, багато читає українською і т.д.
Vetas78• 29 августа 2022
Ответ дляillaria-k
Может Бог даст завтра еще?)
))))
Vetas78• 29 августа 2022
Ответ дляIrpland
Понятно
Ardea• 29 августа 2022
Господи Боже наш, Ти Бог Єдиний на небесах і на землі, Ти володієш усіма царствами й народами. В руках Твоїх міцність і сила, й ніхто опиратися Тобі не може. Ти сидиш на херувимах і Тебе безперестанно оспівують серафими, тож що може проти Тебе людина? Приклони, Господи, вухо Твоє й почуй; споглянь очима Твоїми й побач злі наміри ворогів наших. Віримо, що Ти один Милостивий і Сильний, і можеш позбавити нас від рук їхніх. Ти зберіг раба Твого Давида від руки сильного, вкотре показавши, що сила Твоя в немочі звершується, і прийняв журбу серця Езекії, подавши йому продовження років життя. Подай же мир і спокій боголюбивому народові нашому, й не віддай нам за гріхи наші. Бо пам’ятаємо слова Спасителя нашого, Єдинородного Сина Твого й Господа нашого Ісуса Христа: «Всі, хто взяв меч, від меча загинуть». Тож не на зброю нашу, а лише на Тебе надію покладаємо, силу Твою відаючи. Ти твориш чудеса, від Тебе перемога й поразка. Даруй Україні нашій мир глибокий і непорушний, від війни та нашестя супротивників оберігаючи, й усе благе на користь душевну й тілесну подаючи.Бо Ти є Бог милості, Цар миру й Спаситель душ наших, і тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині й повсякчас, і на віки віків. Амінь
prozerpina123• 29 августа 2022
Навіщо це писати?
Вже ж казали заткнути пельку поки
prozerpina123• 29 августа 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Можно обсудить, как торт Наполеон печь правильно. Здесь знатные срачи на эту тему бывали.
Или нет: что спечь быстрее Наполеон или Медовик?
Правда в теме без анонимов может не пойти дискуссия
Ні, фото устілки і прохання сказати її довжину в студію)))
Ото буде срач на 50 сторінок
Малефисента 2015• 29 августа 2022
Ответ дляIrpland
Пишите с переводческими ошибками, но при этом оцениваете ’чистоту’ укр. языка... Диссонанс

agata116• 30 августа 2022
Ответ дляIrpland
у нас теж є, не з Маріуполя але люди ВПО у одних не має будинка((
Chernobai• 30 августа 2022
Ответ дляillaria-k
не может быть Томина Балка. посмотрите по карте, где она.

Сухой Ставок
Chernobai• 30 августа 2022
Ответ дляillaria-k

Сухой Ставок
illaria-k• 30 августа 2022
Ответ дляChernobai

Сухой Ставок
я скопировала с новости, проверяла каждую букву.
Может там ошибка?
бусинка1974• 30 августа 2022
Ответ дляIrpland
А вам собственно не все равно на каком языке говорят, уже с этим русизмом достали. У нас страна говорит и будет говорить на двух языках. И этот язык и стал камнем преткновения.
Irpland• 30 августа 2022
Ответ длябусинка1974
Ні, мені подобаються професіонали у всьому і люди які працюють над собою, світлі люди з великою життєвою енергією. Такими завжди захоплюються і до таких тягнуться інші. Це з будь- якою мовою. Коли ти чуєш англійську таку собі і професійну.