Бочка порохУ• 02 сентября 2022
Зробить брови, якщо є впч
В 13 років прокола вуха, і є папіломи тепер. Не ношу сережки. Здавала колись аналізи на впч, були якісь там типи. Тобто то точно не є варіантом зробити пудрове напилення? Не варто ризикувати? Може можна спробувати десь біля вуха, рисочку зробити? Чи я вже вигадую? Так хочется мати гарні брови, невже тільки тіні чи олівець?
мадамГрицацуева• 02 сентября 2022
Ответ дляБаба-царьлебедь
цей ВПЧ в половини населення є
Процентов у 90
Бочка порохУ
• 02 сентября 2022
Ответ дляПургену мне
что за бред?
Папіломи, знаєте таке? За вухами у мене від проколу. А для пудрового напилення читала схильність до папілом, є протипоказом. Тому питаю у тих хто має має досвід, чи хоча б чув від знайомих.