Дайте подуться• 03 сентября 2022
Де в Києві можна якісно вилікувати ерозію?
Добрий день!
Де в Києві можна якісно вилікувати ерозію? Порадьте лікаря і клініку. Цікавлять поради людей, які успішно її позбулися.
Дякую
Olga-lyubimaya• 03 сентября 2022
Почитайте/послухайте на цю тему доказових лікарів - Березовську, Белоконь.
Курочка• 03 сентября 2022
Из каждого утюга уже трубят что ее не лечат
10 лет назад всем лечили, мне прижгли электроволной, или как ее тем, больше не возвращалась
Дайте подуться
• 03 сентября 2022
У світі не лікують. Знаю.
Але коли вона на всю шийку і кожні 6 місяців аналіз на атипові клітини, якось не дуже. Як думаєте?