Полтавська галушка• 03 сентября 2022

А є зараз дівчатка у віці 10-15 років, які читають книжки

?
Є мрія написати книжку саме для цієї аудиторії. Про дівчинку, всіляки легкі літні пригоди, канікули в бабусі, перше кохання і т.д
Як думаєте, будуть таке дівчатка читати?
Фамильная фондюшница• 03 сентября 2022
Їм нема коли читати ((((на превеликий жаль

Перша на селі• 03 сентября 2022
Такие есть, но моя например читает очень мало. Но, если читает, то не про животных и первую любовь, а выбирает книжки с юмором, особенно любит такой, черноватый я б сказала, и фантастику, фентези. Зато целыми днями слушает аудиокниги. Дочке 10 лет

Но знаю что еще есть дети, которые просто много читают и любят разное. Пишите, хорошая подростковая литература нужна
Dalilight• 03 сентября 2022
У меня дочка читает ей 14 лет , очень много книг прочла , фэнтези, детективы, в книгаргю є ходим все время
Парасюха• 03 сентября 2022
Моя 10 років читає. Про перше кохання наче й зарано. 10 і 15 років це абсолютно різні діти і книжки.
автор Полтавська галушка • 03 сентября 2022
Ответ дляПерша на селі

Дякую!
Гарачый Шыкалад• 03 сентября 2022
Моїй 13, захоплюється поезією, містикою, філософією, релігіями. Легкі літні пригоди, а тим паче перше кохання не для неї.
Ответ дляПарасюха
Ну я б хотіла показати зростання. Від ляльок до першого кохання. В мене воно в 13 було))
Гарачый Шыкалад• 03 сентября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Ляльками теж не гралась ніколи
Замороженная селедка• 03 сентября 2022
Есть, но не у меня

Чай не пью, только кофе• 03 сентября 2022
Донька 12 років, читає мангу та фанфіки, книги, нажаль, не читає :(
Парасюха• 03 сентября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Той і аудиторія ваша не 10 років. Може 12+. Щоденник свій написати хочете?
Для менших є Астрід Ліндгрен вже. Еміль і Пеппі.
Ответ дляГарачый Шыкалад
Ляльками теж не гралась ніколи
Розумію, що всі діти різні. Ну це буде історія про таку, що гралася довго і в 4ому класі ще говорила - я все життя буду ляльками гратися. Досі це згадуємо і сміємось
Ответ дляПарасюха
Ну тоді мабуть це будуть різні книжки. Бо почати хочу років з 9-10
Ответ дляПарасюха
Збірний образ. Я, сестра, дочка
Парасюха• 03 сентября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Ваш особистий щоденник може бути цікавий тільки вашій родині... Ви вже публікувались?
Ответ дляПарасюха
Це не щоденник. Лише коротенькі розповіді в газеті. Я журналіст.
Царевна Лягушка• 03 сентября 2022
Ответ дляПарасюха
Плюсуюсь.

Доньці 11 років. Їй цікаві пригоди, динамічний сюжет, якась загадка.
Любить фентезі, детективи, про природу.

Любов - це вже на старший вік
Ответ дляЦаревна Лягушка
Плюсуюсь.

Любить фентезі, детективи, про природу.

Любов - це вже на старший вік
Ну хіба нема у дівчаток симпатій в такому віці? Мені здається в багатьох ще в садочку вони є. А в 10 то вже точно хтось подобається. Може мами про це не знають)
Ответ дляПарасюха
Ну і про особистий щоденник, який може бути цікавий лише родині, теж дуже спірне питання)

Парасюха• 03 сентября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
І в чому спір? Що такого цікавого було?)
Без реклами на просту книгу ніхто й не подивиться. Потрібно ім´я та розкрутка. В вас дуже грошей? Або грант який на публікації?
Вся такая в белом• 03 сентября 2022
Конечно будут !Моей 11,читает очень много.В 8,9 про волшебников,дальше детективы.Сейчас дружба,романтика приключения в фаворе.
Маргарита и Мастер• 03 сентября 2022
Автор, пишите! Очень ждём!
Ответ дляПарасюха
Ви, мабуть, з тих, у кого постійно купа ’ні і не можу’, замість - ’можу і зроблю’))

Мала на увазі, що є безліч популярних книжок, написаних в стилі щоденника. І написання книжки - це ж не лише опис пережитого, це ще й фантазія)
Перша на селі• 03 сентября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Моя в 5, у нее куча лол, играет всеми, и мониторит новые серии) я только за
Царевна Лягушка• 03 сентября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
У моєї є тимчасові вподобання. Але це для неї не настільки важливо. Важливіше поїздка з класом в гори з наметами. Чи новий складаний ножик.
Царевна Лягушка• 03 сентября 2022
Ответ дляПарасюха
Не лише розкрутка. Я просто дивлюся новинки, їх зараз чимало можна знайти.
АсобеннАя• 03 сентября 2022
Моя читає. Все, що в бібліотеці було дівчаче перечитала, тепер купуємо)
Ой, дівчата, ви мене окрилили. Боялась, що всі напишуть, що діти зараз взагалі книжок не читають.
Апрель Ивановна• 03 сентября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Читають, всн залежить від оточення і виховання.
Брюлик в стразах• 03 сентября 2022
Моя читает много, но предложенная вами тема не зайдет