Дикая Роза• 04 сентября 2022
Заспокійливі, щоб тримати себе в руках
Дівчатка, має бути розмова з керівниками по виробничих питаннях, але відчуваю по собі що можу розплакатися, тому не хочеться в чоловічому колективі показати себе слабою, хоча до мене завжди і з розумінням відносяться. Підкажіть який дієвий препарат перед нарадою можна випити, щоб тримати себе в руках, і відстояти свої позиції
Копирайторша• 04 сентября 2022
Любой дневной транквилизатор, который убирает тревогу. Но где вы его возьмёте без рецепта? Можно, конечно, настойку пиона, тройчатку или валериану для самоуспокоения, что приняли что-то.