Бабайко• 06 сентября 2022
20 000 грн пропадуть тому що я закордоном
У кого була ситуація подібна. Виїхала тільки за кордон, прийшли виплати від фонду на укрпошту. Планувала що знайомій так вдасться зібрати через знайомих, без довіреності (відеозв´язок з паспортом) Але не віддають. Більш того начинають молоти нісенітницю що по закордонній довіреності теж не планують віддавати. Дрімучість зашкалює. Як можна вийти з ситуації?
Бабайко
• 06 сентября 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
Ніяк , бабуся пенсію не отримує від лютого з такої причини
А по довіреності пробували ?
Заместитель автора• 06 сентября 2022
А Ви хотіли на двох стільцях всидіти?
І тут , і за кордоном виплати?
Бабайко
• 06 сентября 2022
Ответ дляЗаместитель автора
А Ви хотіли на двох стільцях всидіти?
І тут , і за кордоном виплати?
Так. Хотіла. А вам завидно?
Хи хи, ну ну• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
А по довіреності пробували ?
Неможливо без її присутності
Нагайна• 06 сентября 2022
так це ж для внутрішніх переселенців виплати? а ви вже якби до них не належите, і будете отримувати виплати в іншій країні?
Заместитель автора• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Так. Хотіла. А вам завидно?
Ні, але це- протизаконно.
Бідні- бідні 20 тис пропадуть.
Регионщица• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Так. Хотіла. А вам завидно?
Дооо, нищета - это такой повод позавидовать, что все в очередь стали.
Быстровочка• 06 сентября 2022
При чому тут дремучість? Власне як і невидавання по закордонному дорученню. Хоча, якщо це оон то можливо це в правилах прописано
Холодная каша• 06 сентября 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
А де бабуся? Там є пошта? Я своїм пеоеносила доставку на відділення місцевості куди переселилися батьки.Поштарка приносила додому.
Быстровочка• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Так. Хотіла. А вам завидно?
Перехитрили саму себе.
Копуша• 06 сентября 2022
Ответ дляНагайна
Не удивлюсь если сидя за границей еще и Впо получают , но тут дело времени проверят и деньги придеться вернуть. Типа Аркана как донецких проверяли и те каждые 60дней через блок посты ездили.
Хи хи, ну ну• 06 сентября 2022
Ответ дляХолодная каша
За кордоном
Холодная каша• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Так. Хотіла. А вам завидно?
Не завидно, а обурливо, бо таку допомогу багато внутрішньо переміщених осіб не отримало.Їм не вистачило.
Крапипопка• 06 сентября 2022
Ответ дляХолодная каша
Удалено администрацией...
Ужгород• 06 сентября 2022
это треш
люди в стране реально без денег сидят и на еду нет, а автор хочет и тут и там все социалки собрать
автор, не стыдно? и да, 20000 не пропадут, а попадут по назначению, тому кто реально нуждаетс в помощи
люди в стране реально без денег сидят и на еду нет, а автор хочет и тут и там все социалки собрать автор, не стыдно? и да, 20000 не пропадут, а попадут по назначению, тому кто реально нуждаетс в помощи
Заместитель автора• 06 сентября 2022
Ответ дляБрехушка
Удалено администрацией...
Клон автора?
за хамство.
Пластилин_Колец• 06 сентября 2022
Ответ дляКрапипопка
Удалено администрацией...
разве со Львова могут біть ВПО?
Я_з_Франека• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Так. Хотіла. А вам завидно?
Вы покинули страну, какие с нее деньги еще хотите?
Брехушка• 06 сентября 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Клон автора?
за хамство.
Удалено администрацией...
Регионщица• 06 сентября 2022
Ответ дляБрехушка
Удалено администрацией...
И ник вам удачно выдали)
Одна радость нищей жизни - думать, что кто-то и им завидует
Приму в дар• 06 сентября 2022
Ответ дляЗаместитель автора
А Ви хотіли на двох стільцях всидіти?
І тут , і за кордоном виплати?
Тю, конечно такого у нас полно. Ну это по жизни нищие люди. У них никогда ничего уже не будет
Ms. Анонимная• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Так. Хотіла. А вам завидно?
Вам тут выплаты не нужны. Точка