Перемелица• 07 сентября 2022
Харчування в школі для дітей з інвалідністю в Києві.
Підкажіть, будьте ласкаві, чи потрібно платити за сніданок учням першого класу з інвалідністю в місті Києві? Державна школа, вчитель каже що ніби треба платити.
Дякую за відповіді!
Перемелица
• 07 сентября 2022
Ответ дляТрактор Вика
Перепрошую що не по темі. У вас офлайн навчання?
так
Трактор Вика• 07 сентября 2022
Ответ дляПеремелица
так
Дізнайтеся у свого директора,в краще зателефонуйте до відділу освіти.
В нашому місті вже давно початкові класи харчувалися безкоштовно.
Мені здається що певна категорія дітей має право на безкоштовне харчування по всій Україні (інваліди, сироти, малозабезпечені)
КАПСЛОЧНИЦА• 07 сентября 2022
В нас у школі вчора попередили: Безкоштовного харчування вже не буде (виключення пільгові категорії. Для них сніданок безкоштовно (АТО, ЗСУ, ВПО, сироти, напівсироти)
Сніданок -35 грн, ГПД - 40 грн
Але по різним районам, різна інфо. Поцікавтеся у відділі освіти Вашого району.
Сніданок -35 грн, ГПД - 40 грн
Крапипопка• 07 сентября 2022
Сніданки бещкоштовні для всіх. Можливо, ви маєте на уващі обід? Ви не маєте платити, вчителька хай питає у директора. Якщо що - телефонуйте сміливо в районо
КАПСЛОЧНИЦА• 07 сентября 2022
Ответ дляКрапипопка
Вже ні, не безкоштовно.
Крапипопка• 07 сентября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Вже ні, не безкоштовно.
Тоді перепрошую. Але все одно раджу телефонувати в районо за актуальною інформацією.
Перемелица
• 07 сентября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Сніданок -35 грн, ГПД - 40 грн
дякую!
Вот Она Я• 07 сентября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Сніданок -35 грн, ГПД - 40 грн
Прикольно. В нас зсу платять по повній
Мудробаба• 07 сентября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Сніданок -35 грн, ГПД - 40 грн
У нас сніданок 40, ГПД 50
КАПСЛОЧНИЦА• 07 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
Прикольно. В нас зсу платять по повній
В різних районах, різні умови. Більш того різні ціни. Я так розумію регулювання на рівні міста нема. В нас звичайна школа, але директор досить гарний організатор і притримується всіх норм.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 сентября 2022
Ответ дляМудробаба
У нас сніданок 40, ГПД 50
Можливо у вас інше меню запропонують, бо в нас сніданок буде у вигляді бутербродів (хліб + відбивна + овочі+ напій+фрукт)
А я с Рио-де-Житомира!• 07 сентября 2022
Ответ дляКрапипопка
У нас були безкоштовні, а в цьому році платні. Молодша дитина в першому класі, сніданок 50грн
Київ.
Ответ дляНаездница
А безкоштовні сніданки цього року відмінили?
В нашій школі відмінили (. Тепер сніданок коштує 50грн.