Ольга -7596• 07 сентября 2022

Амниотомия, прокол пузыря

Девочки подскажите пожалуйста кому пробивали пузырь, это было больно, сколько длилось по времени? Особенно интересует у кого не было схваток.
Главный котик• 07 сентября 2022
Это вообще не больно и пару секунд. Но если шейка плотная и закрытая, может быть неприятно. Но при твердой лучше амнио и не делать.
Кисельная барышня• 07 сентября 2022
Нет не больно, вы не почувствуете
Кисельная барышня• 07 сентября 2022
А если у вас нет схваток, зачем его пробивать?
Янка-угомонись• 07 сентября 2022
О 9 прокол, через 5 хв перейми, через 3 години, о 12, синочок в руках
Главный котик• 07 сентября 2022
Ответ дляКисельная барышня
Как стимуляцию используют метод.
Глубоководная селедка• 07 сентября 2022
Не боляче, швидко, але не факт, що почнуться перейми.
Кисельная барышня• 07 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Как стимуляцию используют метод.
Зачем стимулировать, если нет схваток и воды не отошли?
Глубоководная селедка• 07 сентября 2022
Ответ дляКисельная барышня
За протоколом у 41 тиждень і 5 днів починають стимуляцію пологів.
ЗабежАЛОЧКА• 07 сентября 2022
Погоджусь з вищенаписаним - безболісно і швидко. Біль ви відчуєте, якщо далі вас будуть стимулювати окситоцином, отоді да, капєц)
Сладко-соленая• 07 сентября 2022
Перші пологи пробили і стимулювали окситоцином, було пекло. Таким чином хотіли прискорити процес, в результаті я була не в адекваті від болю і процес навпаки затягнувся. Син має зрр і неврологічними порушеннями. Другі пологи, майже всі схватки пережила з ним, потім пробили майже перед потугами . Я в свідомому розумі родила дитину на 3 потузі. Вирішувати вам і тому на скільки ви довіряєте лікареві. Це мій досвід. Обоз дітей народжувала рівно на 42 тиждні. Але в мене довгий цикл і пізня овуляція, тому це не показник. Знаю безліч історій де пробили, стимулювали і породілля задоволена, все дуже індивідуально. Але я за більш природний процес.
В рот не ложи• 07 сентября 2022
Прокол не больно. Родила вторую дочь за час после прокола. Правда поставили окситоцин.
Ангелочек с рожками• 07 сентября 2022
В 9 пробили, в 13.30 родила, без окситоцину (так двох дітей)
ЗабежАЛОЧКА• 07 сентября 2022
Погоджуюсь, я першу дитину народжувала, з окситоцином - 2 години на все пішло.
До речі, автор, ви у попередній своїй темі писали, чому без епідуралки, якщо колять окситоцин. Так справа не в тому, що не ’домовився’ з лікарем. Якщо процес швидко запустився і йде активно розкриття, то вони фізично не встигають ставити епідуралку. Тому оцю годину-дві-три більшість і згадують ’швидко, але як у пеклі’.
НеВРотик• 07 сентября 2022
Пробивали оба раза уже при схватках, не больно, вообще не чувствуется
Тоска в носках• 07 сентября 2022
Прокол не больно, больно потом и гарантий что шейка матки будет открываться- нет, может наоборот спазмироваться и вас намучают и ребенка, а потом всё закончится КР.
Если состояние ребенка и плаценты в порядке то стимулировать не нужно, иногда хорошо рожают и 42+1-3 дня, ну конечно решать Вам
Врачи умеют запугивать сроками 🤦‍♀️
Морковна• 07 сентября 2022
Девочки, а кто-то рожал в Германии, как тут проходят роды? Какие отличия от ведения нашими врачами?
Глубоководная селедка• 07 сентября 2022
Ответ дляТоска в носках
Врачи умеют запугивать сроками 🤦‍♀️
ага, тобто ваш окремий випадок говорить більше, ніж світові медичні протоколи
Ви ще забули додати, що після 42-го тижня ймовірність народити мертву дитини суттєво зростає, т.я. ложисько на той момент вже не виконує свої функції.
А лікарі вони такі, єдине, що можуть, це залякувати. Тільки дивно, що ви такі розумні теж не у полі, а у пологовий народжувати йдете ...
В рот не ложи• 07 сентября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
У меня на второго и третьего один врач. Колят окситоцин всем по протоколу. Когда с третьей напомнила врачу что предыдущего ребенка родила за час с окси, то она настояла чтобы окситоцин мне не ставили (так они ставят всем) Родила за 2.5 часа без него.
Главный котик• 07 сентября 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Нет в протоколе окситоцина всем подряд.
Тоска в носках• 07 сентября 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
Лікарі спочатку індукцією пологів доводять до поганого стану дитину і породіллю, а потім рятують 🤷‍♀️
Строки вагітності дуже умовні, якщо 5 тижнів розбіг, то може саме ті 1-2 дні і потрібні матері і дитині на остаточні вироблення гормонів на пологи, а якщо вже погано дитині всередені, то краще відразу КР, а то індукцією тільки погіршать ії стан
А де кому народжувати особиста справа, я не маю нічого проти ’пологів у полі’ при здоровій вагітності 🤷‍
Глубоководная селедка• 07 сентября 2022
Ответ дляТоска в носках
Ви народжували у пологовому? Навіщо?! Якщо єдине про що мріють лікарі, це зробити вам та\або дитині зле?
В рот не ложи• 07 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Нет в протоколе окситоцина всем подряд.
А кому есть? У меня врач хороший. Очень много родов в день принимает. Первого с до врачом рожала 10 часов, это был пипец. Устала ужасно, шейка сильно порвалась. Ходить не могла, сидеть месяц тоже. Про окситоцин не помню, но не понравилось)) сменила врача и доверяю ей теперь...
Глубоководная селедка• 07 сентября 2022
Ответ дляВ рот не ложи
якщо не пам´ятаєте \ не знаєте, то навіщо пишите ’Колят окситоцин всем по протоколу’?
В рот не ложи• 07 сентября 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
Первого давно рожала и не помню. Второго рожала - врач сказала колес всем по протоколу, так легче роды проходят. Но зная историю моих вторых родов нас ряда чтобы с третьим не кололи и дополнительно объясняла акушерке почему ибо у них колят всем.
Ненька наша• 07 сентября 2022
Не больно . Очень быстро .
Генетик очень толковый был .
Беременность поздняя .
Между детьми 19 лет разницы
Глубоководная селедка• 07 сентября 2022
Ответ дляВ рот не ложи
не існує такого протокола ’колят всем’
Тоска в носках• 07 сентября 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
До чого тут моя особиста історія? Лікарів так вчать роками, боротися з проблемами, навіть якщо все добре, бо в них сотні варіантів що може ’піти не так’. А жінки часто не в курсі, що може бути інакше і перекладають відповідальність на інших. Треба вивчати інформацію 🤓 Окрім КР, жодний лікар не народить за жінку і наслідки потім розгрібати жінці та дитині
В рот не ложи• 07 сентября 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
не існує такого протокола ’колят всем’
Прекрасно. Т.е прокалывают пузырь и не ставят окситоцин? Ждут?
Глубоководная селедка• 07 сентября 2022
Ответ дляВ рот не ложи
різні є ситуації, і так після амніотомії не ставлять одразу окситоцин, якщо починається своя пологова діяльність він не потрібний, і точно немає протоколу ’просто так всім окситоцин, бо так легше’
Глубоководная селедка• 07 сентября 2022
Ответ дляТоска в носках
то це ж ви написали ’Лікарі спочатку доводять до поганого стану дитину і породіллю, а потім рятують’, але так і не пояснили навіщо лікарі це роблять і, головне, чому ви таки народжували з лікарем, а не самостійно дома, якщо самі все знаєте? навіщо ризикували і пішли до негідників-лікарів, які так і прагнуть довести вас і дитину до поганого стану?