Люблю порядок• 08 сентября 2022
Де купуєте ролєти/римські штори?
Ціни просто неадекватні.Одне вікно у дитячу виходить від 2 до 3 тисяч.А мені потрібно одіти 3 вікна.
Може порекомендуєте інтернет-магазин з дешевими цінами?
Жена миллионера• 08 сентября 2022
в юске зараз є знижки.
мені день-ніч потрібні. то на 120грн дешевше чім вище за посиланням.
интайм_не_предлагать• 08 сентября 2022
Собівартість римської штори на роторному карнизі на 1 вікно ( 3 скла) більше 3000 грн.
Якщо розпродають готові, то можете знайти дешевше.
Люблю порядок
• 08 сентября 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
так отож.а я дуже хочу римську з тюллю,бо підвіконня суцільне зі столешнєю
Люблю порядок
• 08 сентября 2022
Ответ дляЧукИГеки
римки шью сама. себе и на заказ.
і яка вартість?