Просто горжусь!!!!
Спасибо им😃
Ответ дляХудМудЖен
Хочется, отак відкрити інтернет, а там.... параша капітулірувала, бомжі здаються в полон, наші хлопці і дівчата живі і здорові вертаються додому, відосіки щастя зустрічі і радості і море море море сліз від щастя....
Толпы сепаров выезжают в ростов, кокошницы в соплях с чемоданами, рашисты стреляются с горя, их без унитазов домой не пускают, раша все в клубах дыма, сирены, взрывы, кто богатый, на ладах уезжают в Эритрею.
Ответ дляBejza
Скабеева втикає в горло Соловьева отвертку, біжить до тої.. Падає на неї, душить її під масою свого унітаза... Повертає голову, а на неї летить отой великий телік.... Капут їм...
Дюжев співає гімн України, грузінська прастітутка вчить укр історію, а гагаріна ріже собі вени під кукушку
Ответ дляХудМудЖен
svetlapanna• 08 сентября 2022
Ответ дляMargo-01a6
Они просто понимают какое количество их мяса наши положили!!!!
За 50 тисяч м´яса .Баби нових нарожают
Ответ дляdiablo12
Удалено администрацией...
Не так.
И с Киева их гнали, еле ноги унесли
svetlapanna• 08 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Нема кокошників
Чи загребли на підкріплення, чи хрестиком вчаться вишиванки робити?
ССикливі курви. Без анонімів вони боягузки.
Ответ дляdiablo12
Та не гнали особо
Гнали и рашисты могли попасть в котёл
О том что они сами ушли разгоняла только русня
Не прикидывайтесь
Или Вы матрешка ?😁🫢
Не прикидывайтесь
Или Вы матрешка ?😁🫢
Ответ дляMozarella
А откуда вам знать гнали или нет? Вы там были?
Читает роспаблики наверняка
Ответ дляBejza
Соловьйов збриває брови, бо ніхто так і не поняв, нафіга він їх піднімав.