ДевушкаЛав• 08 сентября 2022

Я горжусь нашими ВСУ. Боты пеньтесь)

Просто горжусь!!!!
Спасибо им😃
Another Lyolya• 09 сентября 2022
Ответ для_Galina_Viktorovna
Не довелось побачить цю геніальну задумку від бурятських інженерів- сантехніків
Чоловік показував значно гарніші збірки, я не знайшла(
Another Lyolya• 09 сентября 2022
Ответ для_Galina_Viktorovna
О май гад! Тепер мені цікаво, як вони унітаз встановили? В тазік?)))
Це надто складно і тазік потрібен, просто над вигрібною ямою.
_Galina_Viktorovna• 09 сентября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Зате по-багатому
NatalieP• 09 сентября 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
С первого дня горжусь,
И я! Даже темку создавала.
Annaganna1980• 09 сентября 2022
Дякую нашим захисникам!!! Чекаю на прапор над моїм окупованим містом 💪🇺🇦 Світла пам´ять полеглим Героям 😓 Кривава війна, страшна війна , але ми на своїй землі!
Ирина_221082• 09 сентября 2022
Ответ дляДевушкаЛав
Я любуюсь видео с нашими военные, все мужчины просто красавцы
Не то что рашисты -алкашня буряты и бомжи🤢
и я смотрю и думаю, ну где их набрали??? все как на подбор - красивенные, мужественнные, крытые! горжусь!
Belosnezka1980• 09 сентября 2022
Ответ дляdiablo12
Удалено администрацией...
Ну і прості&тутка! Не біси зранку, наші хлопчики найкращі А ваші алкаші, уже зрозуміли, що не туди рило сунули!
Strelka_007• 09 сентября 2022
Ответ дляgrechka827
Я в них запитала до речі про пралки і труси у відповідь на комент що вони програють ніщій Україні.
Відповіли що це наші фейки😂😂😂
У вас сталеві яйця, пані. Я на таких форумах як ото на ваших скрінах вилітаю в пожиттиттєвий бан за 10 хвилин.
kvitanka• 09 сентября 2022
Ответ дляДевушкаЛав
Пуйло сказало что в ходе спецоперации они НИЧЕГО не потеряли😆
-50 тыс русни то такэ, хер с ними
Пуйло ничего не теряет
Да-да, ’спецоперация идет по плану’. Утилизация 50 тыс. русни и была задумана.
kvitanka• 09 сентября 2022
Ответ дляdiablo12
Удалено администрацией...
Вы - это что ли рашисты, которые праздновали свой ’жест доброй воли’ и ’отрицательное продвижение’?
grechka827• 09 сентября 2022
Ответ дляkvitanka
Так вони реально так думають. Це просто феноменальний ппц😂
ната0981• 03 октября 2022
Гордятся все, и мы, и весь мир!!