Сегодня сержусь• 10 сентября 2022
Ну что, готовы с 13 ноября снова уколоться?
С 13 ноября снова будет массовый загон оленей.Не будут пускать в транспорт без писульки с ПЦР или Дии про то,что укололись.Ничего личного,just business.
Бойцовская• 10 сентября 2022
Автор, вы наверно смерть от короны не видели. Я из-за этого родителей и дядю похоронила. Иду колоться добровольно
margaritavoronina1• 10 сентября 2022
Хз, я первую тяжело перенесла, но это лично моё здоровье и хронь.
Olena Dnipro• 10 сентября 2022
Мы не делали ни одной дозы. Интересует, подростков тоже не будут пускать в транспорт ?
Кофеиночка• 10 сентября 2022
Я добровільно укололася 3-й раз. До речі, 1 раз жорстко перехворіла, після того вакцинуюся. За цей період ні грипом, ні орві не хворіла, хоча дома був лазарет)).
Кофеиночка• 10 сентября 2022
Ответ дляOlena Dnepr
Ну насчет подростков я не согласна. У них свой иммунитет ещё есть. Переносчики они - это да. Но чтобы так болели сильно и массово - не слышала.
Ответ дляБойцовская
Не бачили. Хворіли всі і дуже легко. Навіть мама з важкою хронічною недостатністю нирок. Тому можу сказати сміливо, що корона ще та фабула. А от чоловіку після джонсона ноги віднялись. Місяць лежав паралізованим
Ответ дляmargaritavoronina1
Після першої думала не виживу, 4 дні піпець просто, на другу йшла з чоловік, щоб у разі чого десь прикопав, навіть голова не боліла
Короною не хворіли, щеплення від гриппу корони буду робити і в цьому році