ГейСюда• Изменено 10 сентября 2022
Що зараз ваші хлопчики 10-12 років носять з кофтинок в школу?
Ми були дистанційно. Тепер кинулась - треба купувати шкільний одяг, бо переходять на офлайн. Що зараз одягаєте? Чи холодно у школі? Що купувати? Я так розумію у рубашках вже холодно, не стоїть...
Регланчики тонкі, чи з начосом, чи худі, чи пуловери? Батніки..
Колупалочка• 10 сентября 2022
А это где уже офлайн? Интересно ответственность за детей на ком лежит?
Ресничный червь• 10 сентября 2022
Футболка+худі+спортивні штани. Які сорочки? Війна, форму відмінили, головне - комфорт
Ресничный червь• 10 сентября 2022
Ответ дляКолупалочка
Тю, та багато де офлайн. У нас, наприклад (Київ обл).Відповідальність на батьках, звичайно.
Я_и_моя_собака• 10 сентября 2022
У нас онлайн.
Але якби ходили і була така погода як сьогодні то одягнув би гольф, кардиган на гудзиках і куртку... Якщо в школі було б жарко то кардиган на гудзиках йому простіше зняти чим реглан через голову, бо на голові тоді буде взрив на макаронній фабриці
ГейСюда
• 10 сентября 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Кардіган на блискавці. Худі по п´ятницях.
Всього дві кофти?
Анютины ласки• 10 сентября 2022
Сейчас на дистанционном но всегда в такой период джинсы и свитшоты , худи или ещё любит футболки сверху джинсовая рубашка
Зефирная попка• 10 сентября 2022
Футболка, джинсы, куртка легкая, кроссы. В школе куртку снимает. Откуда ж нам знать как именно у Вас в школе
Кидстаффовка• 10 сентября 2022
Тоненький кардиган на змійці і сорочку/футболку. Ще є кілька однотонних гольфів з Бембі, фланелева і джинсові сорочки, светрики (бавовна, бавовна/ акрил, акрил/поліестр). Школа нова для нас, не знаю наскільки тепло буде, підготувалися.
Мелочунь• 10 сентября 2022
В пятницю були
-прохолодно,у прнедiлок планую худi на флiсi ( вчитель намiкнув втиху принести обогрiвач)
Зарядка для хачапури• 10 сентября 2022
Ответ дляКолупалочка
У нас первые и пятые классы учатся очно. И то не долго, до холодов, топить сказали не будут. Ответственность на родителях, на ком же ещё
Весотехник• 10 сентября 2022
Ответ дляКолупалочка
Киев офлайн
По теме: джинсы, худи. В школе прохладно