Злюка-закусюка• 11 сентября 2022
Валютна картка
Хто в темі, Підскажіть в якому банку краще всього відкрити, на що звернути увагу в договорах? Самі відсотки мене цікавлять, але трохи менше, більше надійність банка. Якщо потрібно буде виїжати за кордон, нею розразраховуватись як нашою звичайною так само можна буде ? Я придивляюсь до креді агріколь, укр сіб, аваль. Поговоріть зі мною про це, хто розбирається в цих темах
Злюка-закусюка
• 11 сентября 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
У меня валютная приват , но она у меня для переводов , муж с Европы на неё высылает . Деньги б на ней все не хранила бы никогда . Когда началась война , муж накануне мне прислал 800 евро на жизнь , снять я их уже не смогла, рассчитывалась в магазинах по дебильному банковскому курсу . Поэтому только в наличке хранить .
Ви в європі не змлогли зняти ?
18 мнеУЖЕ• 11 сентября 2022
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ви в європі не змлогли зняти ?
В Украине я не могла снять
А Вы в Европу хотите с украинской картой? Я просто не поняла
Злюка-закусюка
• 11 сентября 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
В Украине я не могла снять
Да, я хочу частину готівки в україні поставити на валютну карту, і хочу зрозуміти чи зможу я ( якщо всетаки прийдеится виїхати) користуватись цією карткою за кордоном, як буде відбуватись конвертація ?
18 мнеУЖЕ• 11 сентября 2022
Ответ дляЗлюка-закусюка
Там никаких конвертаций . Я пользовалась этой картой в магазинах , то снимало ровно столько , сколько стоит товар . Но я не снимала с карты деньги , поэтому не знаю как в этом случае будет