Зоркая Зорро• Изменено 13 сентября 2022

Хто коле губи, навіщо їх вивертають?

Хотіла трохи підколоти собі, почала шукати майстра. Була давно підписана на одну лікарку, яка колола натурально. Зайшла на сторінку - бачу, що і вона вже коле плоскі з контуром. Ці плоскі ж і є в профіль як качині, в чому прикол? Коли просто роблять обʼєм, вони в профіль не стирчать, а пухлі. А вивернуті завжди стирчать вперед.
Дюагональ• 13 сентября 2022
Ответ дляФрикаделька
Удалено администрацией...
Да ладно, ну реально же смешно))

Прыг-скок• 13 сентября 2022
Ответ дляФрикаделька
О, обсуждение клиетиов обслугой
Ну, по вашим губам то сразу было видно, что вы не из этих...Вы считаете губы накололи и сразу уровень ваш поднялся в глазах людей? Нет, не мечтайте, вы как были смешной и злобной, так и остались)
Прыг-скок• 13 сентября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дівчата, така форма - гарна ?
До, очень даже. Зачем их колоть, не понимаю
Фрикаделька• 13 сентября 2022
Ответ дляПрыг-скок
Какая вы неумненькая. Я не колю губы вообще.
Стетоскопуло• 13 сентября 2022
Ответ дляФрикаделька
Я уже писала, что я не делаю губы. Но бабы в теме жалкие
Понимаете, Вы словами ’жалкие’, ’бабы’ и т.д. сами же себя и уничижаете.
Контрольница• 13 сентября 2022
Ответ дляПеченюшка
А що, люди, бачачи треш у зовнішності, повідомляють про це власника?
Тут би повідомили , я тут виставляла до і після
Стетоскопуло• 13 сентября 2022
Ответ дляФрикаделька
Удалено администрацией...
И вот теперь всем в теме стало ясно, что именно Вы и признаете себя жалкой неудачницей.
Ведь, что внутри, то и снаружи.

Аленький носочек• 13 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Вчера к нам в салон приходила такая на маникюр
Губы реально как две сосиски
Просто жуть
Знакомая сделала тоже , правда меньше , чем у той вчерашней , была такая миленькая , а сейчас лицо грубым стало из-за этих губ и прям как транс
Вот зачем ?
Не знаю. Ну вот тупо не могу понять. И ходят как клоне с этим ужасом
Печенюшка• 13 сентября 2022
Ответ дляКонтрольница
Виставляти нема сенсу .
Якщо Вам дійсно цікаво, варто зробити відео звичайної себе у профіль. Де ви не позуєте, де ви звичайним чином артикулюєте, віршик, розмова.
Якщо побачене вас влаштує-супер.
Аленький носочек• 13 сентября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дівчата, така форма - гарна ?
Мне более менее нравится. Я вообще не знаю как из маленьких губ сделать побольше и чтобы красиво было.
Аленький носочек• 13 сентября 2022
Ответ дляФрикаделька
Я как раз живу отлично. В оличии от большинства критикующих чужую внешность баб.
Где ж отлично. Если у вас вареники вместо рта
Вишнёвая Леди• 13 сентября 2022
Ответ дляКонтрольница
Ще жодна людина не сказала мені треш. Хоча я 1 раз колола, хочу ще, але поки що окрім губ є інші забаганки
Це говорить, що у вас в оточенні люди, які мають почуття такту.
Я в житті зустрічала тільки в однієї дівчини ідеально зроблені губи, все інше жах або повний жах.
автор Зоркая Зорро • 13 сентября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Покажіть фото, як мають виглядати натурально підколоті губки. Я місяць чекала чергу, щоб зробити бантики, проте напередодні процедури з’явились рани на губах -довелосьвідмовитись.
Натурально підколоті в Тіни Кароль
автор Зоркая Зорро • 13 сентября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
У Кароль жах чи повний жах?
КАПСЛОЧНИЦА• 13 сентября 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
Натурально підколоті в Тіни Кароль
Контрольница• 13 сентября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Я тут виставляла фото
Выкупаная• 13 сентября 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну коли вони зморщені й запалі - це красиво? Мені 34 роки, свої губи вже геть не такі, як у юності, й макіяжем це не виправляється. А ще з роками збільшується відстань між носом та верхньою губою.
Ого, та це рано вас шось покорьожило, що ж ви скажете про свої губи в 45-55
автор Зоркая Зорро • 13 сентября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
фото
Оййй... В неї вже міграція
автор Зоркая Зорро • 13 сентября 2022
Ответ дляВыкупаная
Якщо колоти, то в 45-55 вони будуть нормальні

Жена_КотораяСтена• 13 сентября 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
У Кароль жах чи повний жах?
Вона для мене вся повний жах.
автор Зоркая Зорро • 14 сентября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
фото
Мені подобаються губи моделі Даші Хлистун
КАПСЛОЧНИЦА• 14 сентября 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
Красивий бант