АгатаХристя• 16 сентября 2022

Ви кажете в Києві спокійно, весь Львів в київських машинах

Їх тут тупо 30% дуже і дуже багато,рідко зустрінеш Харків, Суми, Херсон.
Київ і обл на кожному кроці, цікаво чому не повертаються?
СтелькаОТединицы• 16 сентября 2022
У нас в Днепре тоже много беженцев , я рада что люди находят приют здесь и помощь.
автор АгатаХристя • 16 сентября 2022
Ответ дляПоумничка
Я дивилася ціни, для переселенців там нереально щось підібрати
ясно, всі підбирають, а вам не реально
автор АгатаХристя • 16 сентября 2022
Ответ дляк.Буланова
Так чего тогда Киев осуждает?)
Ви вмієте читати і розуміти прочитане?
к.Буланова• 16 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Ви вмієте читати і розуміти прочитане?
Да, вы спросили почему не возвращаться
Черепаха Тортила• 16 сентября 2022
А сбежавшая заграницу ЗУ вас не интересует?
Пугачиха• 16 сентября 2022
Автор, и в Одессе много киевских машин).
А тут точно не более спокойно)
Мурзилка• 16 сентября 2022
Ответ дляПоумничка
Ми у 2014 приймали до себе переселенців з нашого регіону безкоштовно .
У мене теж дуже багато знайомих прийняли безкоштовно переселенців.І що?
автор АгатаХристя • 16 сентября 2022
Ответ дляKusalochka
Они уже назад до 3000 такая цена была в марте/апреле.
Ясно, фактів нема🤷‍♀️
Топтунша• 16 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Ну покажіть мені на букінгу апартаменти за 6 тисяч це по перше, по друге до чого тут подобова оренда?
Та нікого не слухайте, нормальні там ціни. Це хіба що коли те пекло було, і всі бігли, то космос був. Але не тільки у Львові. У Вінниці, наприклад, також маленька квартира 3500 доба була
Пи Пи Пилюля• 16 сентября 2022
Ответ дляПоумничка
О, як Ви заспівали).
Той Франківськ постраждав як Харків, Донеччина , Миколаївщина або Суми ? Коли?
Точно
Чи автор знає, коли і як дістанеться Києву, що так хвилюється про «понаехавших».
Одна країна для всіх, хто куди хоче, туди і їде.
автор АгатаХристя • 16 сентября 2022
Ответ дляТвердая валюта
Вы создали целую тему и вы не переживаете? Вам не все равно? Я киевлянка, рада, что харьковчане итд едут в Киев, значит есть возможность и работа, будут в безопасности.
ну да, ви рада, а я какашка така …….. не судіть собі
КапитанльнаЯ• 16 сентября 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
90 % біженців російськомовні, явно із ВУ
Пи Пи Пилюля• 16 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
ясно, всі підбирають, а вам не реально
А що вам так смішно стало?
Де ваша чуваність і толерантність? Ми ж один народ, чи не так, авторе?
Кипрея• 16 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
До чого цей не зовсім адекватний коментар, ви знаєте які ціни в Монако, а які у Львові?
А до чого тоді ваш пост-питання?
автор АгатаХристя • 16 сентября 2022
Ответ дляМурзилка
Ну так і я про це, а всі кричать в кожній темі: спокійно, спокійно в Києві спокійно🤷‍♀️
Черепаха Тортила• 16 сентября 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Это вынужденная мера. Поляки учили русский язык в школе, поэтому просят разговаривать на русском. Немцы тоже в большей своей массе выходцы из СНГ, поэтому говорят на русском.
автор АгатаХристя • 16 сентября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
А що вам так смішно стало?
Це до чого про народ і толерантність?
Kusalochka• 16 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Ясно, фактів нема🤷‍♀️
Вы меня извините, но факт о том как ЗУ взвентила цены для всех известен. Так что упираться рогом, что не было такого не выйдет а по аренде давно уже упало у вас. Во первых гостиприимность местных в печенках сидит, во вторых цены обдираловские были и у многих денег больше нет. У меня вот есть и друзей, но у вас тратить их больше никто не хочет. В связи с этим львов и другие ваши города вернулись к довоенным.
автор АгатаХристя • 16 сентября 2022
Ответ дляк.Буланова
Да, вы спросили почему не возвращаться
І що я десь написала що мене якось парять ці машини, чи це ви вже собі додумали?
Пленница SexShop-а!• 16 сентября 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Чула у Франківську, як нили, що через приїжджих важче влаштуватись на роботу і орендувати житло.І це мені, киянці, вони то несли
По темі:Київ теж переповнений.Але кияни не ниють
То є місто вічно незадоволених людей, їм заважають всі й усе
Разведка Маша• 16 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Вполне адекватный. Знаю тех, кто уехал на пособие и сдает квартиру во Львове.
Пи Пи Пилюля• 16 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Це до чого про народ і толерантність?
Чому ви засуджуєте тих, хто наразі у Львові?
Из ДОМа-2 Я• 16 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Що означає « дуже дорого»? У Львові завжди були такі ціни і до війни і після, ну Львів не Суми, там не може бути дуже дешево
Автор, Вы с Луны? Цен таких 30000 за 1-комнатную убитую 🤣никогда там не было
автор АгатаХристя • 16 сентября 2022
Ответ дляKusalochka
Чесно, не зочу цей семимісячний брєд коментувати навіть
КапитанльнаЯ• 16 сентября 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила

А ви крім російської не вчили нічого
автор АгатаХристя • 16 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
С луни ви, відкрийте олх
Беззубовна• 16 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Ви притворяєтесь? Ви знали в перші дні що постраждає а що ні?
’Прикидаєтесь’, якщо Ви пишете українською.
І, доречі, про що тема? Вам щось болить? Чи то чергове провокування щ приводу ’хто більш постраждав і хто кому винен?’
Любящая болтать• 16 сентября 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Прям просять
Поляки навпаки в шоці що люди з України а розмовляють мовою кацапів, які їх прийшли вбивати. Поляки бридуються тих українців, які російськоб говорять
Черепаха Тортила• 16 сентября 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ

А ви крім російської не вчили нічого
Причем здесь я? Потрудитесь объяснить свою логику.
Из ДОМа-2 Я• 16 сентября 2022
И мы снимали отдельную комнату в хостелы возле жд 900 грн. сутки.
Тема короче для срача, какое Вам дело кто, где и на каких номерах ездит?