АгатаХристя• 16 сентября 2022

Ви кажете в Києві спокійно, весь Львів в київських машинах

Їх тут тупо 30% дуже і дуже багато,рідко зустрінеш Харків, Суми, Херсон.
Київ і обл на кожному кроці, цікаво чому не повертаються?
Анніта• 16 сентября 2022
Автор, мало вже у Львові київлян.
Не вигадуйте, бо я зі Львова і знаю ситуацію )
Так, тут багато людей з Харкова і інших гарячих точок. Але всім зрозуміло чому вони тут.
Yuliya-23• 16 сентября 2022
і шо шо багато машин зі столиці, Вам то що
WomAnn• 16 сентября 2022
І що? В межах держави пересуваються куди хочуть. В Києві також ну дуже багато людей
Я в Києві якщо що
WomAnn• 16 сентября 2022
А у Польщі багато ваших закарпатських номерів. І не соромно??
Liliana12345• 16 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
ясно, всі підбирають, а вам не реально
Хто, всі? Дуже багато скарг
Liliana12345• 16 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Чтоб сдать свои квартиры беженцам за бешенные деньги и сидеть на социале в Европе .
Менталитет такой. Жаднючие, капец
Моні Кабелуччі• 16 сентября 2022
У Львові хати по ціні мальдівів, тому лише кияни там можуть дозволити собі тусоваться
автор grechka827 • 16 сентября 2022
Ответ дляWomAnn
Мені має бути за когось соромно? За закарпатські номери в Польші?
автор grechka827 • 16 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
Хто, всі? Дуже багато скарг
Скарг на що?
Liliana12345• 16 сентября 2022
Ответ дляgrechka827
Скарг на що?
На розцінки за проживання. Мої друзі весь заробіток віддають за зйом, наприклад
Liliana12345• 16 сентября 2022
Дякуйте Богові та військовим, що у вас спокійно, що біди не знаєте.
crystal• 16 сентября 2022
А вам мало місця чи шо вас так бентежить?
Прям трагедія.
У на в Київі завжди багато з інших регіонів, ми не плачемося тут. Приїжджайте, ніхто на вас лиця не скривить, як це ви робите.
Це на ваша квартира. Люди можуть в своїй країні знаходитися де хочуть.
Tayano4ka_Tayano4ka• 16 сентября 2022
Не зовсім по темі, але сестра живе у Туреччині. Каже стільки українських автівок вона ще не бачила. І всі дуже дорогі, і всі з сім´ями. Не просто жінка з дітьми, а чоловік, дружина, дитина чи дві. Багатодітних одиниці і на вигляд чоловіки здорові і молоді.
Oksana0612• 16 сентября 2022
Автор кістку кинула, а ви собачтесь. А той Львів як наркотик - і дорогий і поганий але всі їдуть.
Liliana12345• 16 сентября 2022
Ответ дляOksana0612
Бо в людей біда, ось і їдуть туди, де більш-менш спокійно ті роботу можна знайти
Liliana12345• 16 сентября 2022
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
ЗУ з Києвом сидить
Liliana12345• 16 сентября 2022
Ответ для crystal
Прям трагедія.
В них все ще попереду))
Limonka11• 16 сентября 2022
Бо вони мають собі дозволити , тому і сидять во Львові. Яка різниця вам, автор ? Жаба давить?
Александра333-0d63• 16 сентября 2022
В Києві багато людей від усюди. Внутрішня міграція - це нормально. Було би цікаво провести опитування серед приїзжих у Львові. Чи подобається і з яких міркувань не повертаються додому?
ДарьяР.• 16 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
А ви знали в перші дні що постраждає а що ні? В перший день ракета в Франківськ попала, на моїх очак маски шоу коллаборантів затримували, в мене чуть серце не зупинилось. Ті кому потрібна допомога можуть її отримати, до чого тут львів‘яни і не пишіть той брєд про чуже місце.
Я також реально не розумію, нащо мірятися ракетами. Зрозуміло, що в Україні десь більш небезпечно, десь менше, і ніхто Маріуполь з Ужгородом не порівнює. Але це все дуже відносні поняття, які можуть у будь-який момент змінитися. Якщо загине хтось з близьких або родини, то буде пофіг де це відбулося...
Natkash• 16 сентября 2022
Ответ дляnoree
Не розумію цього поділу.
В березні приїхала до Львова. Прихистили безкоштовно. Два місяці підтримували. Потім я повернулась додому до Києва. Ніжно люблю Львів. Щирі і добрі люди! Такі самі і в Києві. Якщо буде потрібно допоможу їм тут, прихищу. Ми всі - єдина Україна. Всі, хто нас поділяє м’яко кажучі не дуже розумні.
Цікаво так виходить, одні проклинають мешканців ЗУ, інші відгукуються тепло, ніби про різних людей говорять.
Познайомилася я у квітні з біженкою з Маріуполя, вона розповідала, як вибиралася з того пекла, і всі люди, які їй зустрічалися, були дуже хорошими, включно з ненависними багато кому львів´янами. Ніхто взагалі слова кривого не сказав і косо не подивився, але вона сама дуже відкрита і приємна людина, складається враження, що притягує до себе подібних.
Mira29-c3c3• 16 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Люди едут в Киев
Потому как на ЗУ если не за язык гнобят , так орут, что это они виноваты , что пуйло напало.
И это не единичные случаи
Я в шоке с ЗУ, не поеду туда больше никогда отдыхать, если только проездом за границу
Де вас гнобили за мову ?
Natkash• 16 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
Про роботу то ви Львів трохи переоцінили, тут і до війни було важко щось більш-менш нормальне знайти.
Liliana12345• 16 сентября 2022
Ответ дляNatkash
У великому місті завжди можна знайти роботу
noree• 16 сентября 2022
Ответ дляNatkash
Абсолютно погоджуюсь. Подібне притягується до подібного. Ми дві доби добиралися до Львова і всі по дорозі нам дуже допомогали. У Вінниці незнайома людина нас прямо з вулиці підібрала і вклала у себе переночувати. Всім-всім дуже вдячна за допомогу!!! Українці - найкращі!
Liliana12345• 16 сентября 2022
Ответ дляДарьяР.
А я не розумію, як можна плакатися, що на Львівщині неспокійно? Що ж тоді іншим казати🤦
Mira29-c3c3• 16 сентября 2022
Ответ дляNatkash
Якийсь паралельний всесвіт .Заходиш на порадницю і прозріваєш.Стільки бруду і лайна я тільки тут бачу .
Mira29-c3c3• 16 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
В них все ще попереду))
Що попереду?
Liliana12345• 16 сентября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Що попереду?
Бумеранг.
Mira29-c3c3• 16 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
В них все ще попереду))
За що ?