Утренняя зорька• 16 сентября 2022

Есть ли смысл платить по 400 грн за индив англ 10 лет

Если ребенок не хочет учить
Ему не интересно
Или это зависит от учителя?
Печенюшка• 16 сентября 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Розкажіть детальніше як саме йшли
Наперед? Чи повторювали те що в школі робили? І дз виконували?
По шкільному матеріалу відпрацьовували ті теми що проходили з класом, і це було виправданим тому що як виявилось майже все забулось. І потім йшли вперед. Д/з виконували

автор Утренняя зорька • 16 сентября 2022
Ответ дляПеченюшка
А як ви так встигали
Наша репетитор не встигаємі половини з того що проходили на уроці
Не говорячи вже про дз(((
Печенюшка• 16 сентября 2022
Ответ дляУтренняя зорька
А як ви так встигали
Не говорячи вже про дз(((
Встигали все. Дуже моторна репетиторка, все в неі було швидко. А в школі вчителька взагалі ніяка, могла хвилин 10 чекати коли всі підключаться, а потім ще 10 хвилин запитувати у дітей хто куди виїхав і коли планує вертатися🤦‍♀️
Домашку робили шкільну, а ту що задавала репетиторка дитина робила за 5 хвилин або не робила взагалі, но я на те очі закривала)
ДлинноНожка• 17 сентября 2022
А с родным языком у ребенка как? Сочинения, изложения хорошо пишет? Пересказывает ?