Планшетница• 18 сентября 2022
Є тут такі, хто сидить на аутоімунному протоколі?
Скільки часу на ньому? Чи є покращення по здоров´ю?
Спасатель Малибу• 18 сентября 2022
Расскажите пожалуйста подробнее. При ревматоидном артрите тоже его используют?
Копирайторша• 18 сентября 2022
Я не сижу,ем все подряд хотя ставили АИТ . И гормоны в норме, а есть только узел в щитовидке.
Планшетница
• 18 сентября 2022
Ответ дляМу ма му ма му
А что за протокол, при АИТе?
при АІТ та інших аутоімунних захворюваннях (псоріаз, ревматоідний артрит, червона волчанка, вітіліго та ін.), зараз вже налічують таких хвороб до 100. В двох словах не розкажу, почитайте в інтернеті. Якщо зовсім коротко, то АІП включає в себе досить жорстку дієту та спосіб життя в цілому (сон, активний рух, життя без стресів).
Планшетница
• 18 сентября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
так, при РА також
Солнечный зайчик• 18 сентября 2022
Ответ дляПланшетница
так, при РА також
В наш час, це просто не можливо. На фоні ковіду, війни, мій артрит тільки загострився.
Планшетница
• 18 сентября 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Вірю, в нас у багатьох зараз хвороби загострилися, тому я і намагаюся на АІП сидіти, вже 2 тижні, важкувато, бо перелік дозволених продуктів обмежений, тому тут хотіла запитати, може б щось корисне хтось порадив.
Бажаю Вам здоров´я!
Fancy Love• 18 сентября 2022
Так, роки 3-4. Звичайно покращення є і вони неймовірні. АІТ в ремісії.
Планшетница
• 18 сентября 2022
Ответ дляFancy Love
Супер!
Як вдалось харчування налагодити? Адже перелік продуктів, які можна вживати, досить малий.
В мене весь час відчуття, що я не наїдаюсь.
Спасатель Малибу• 18 сентября 2022
Ответ дляFancy Love
А как насчёт витаминов и т.д.,как восполнить их нехватку при таком питании? Вы не знаете,если человек с ревматоидным артритом постоянно на базовых препаратах( Сульфасалазин), можно в таком случае быть одновременно с этим на аутоиммунном протоколе?
Спасатель Малибу• 18 сентября 2022
Ответ дляПланшетница
Супер!
Спасатель Малибу• 18 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
АИП не рассчитан на годы. Максимум до полгода, 3-4 месяца.
Почему так?
Планшетница
• 18 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Можно и годами жить на нем, но зачем?
Аутоиммунные процессы можно регулировать иначе.
як? поділіться будь-ласка досвідом
Fancy Love• 18 сентября 2022
Ответ дляПланшетница
Супер!
Насправді дуже просто. Багато чого виключається, але й багато чого можна додати нового. Мені до цих пір на такому харчуванні дуже комфортно.
Fancy Love• 18 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Суворий АІП так, але принципи такого харчування повинні бути на все життя, якщо хочеться, щоб захворювання не прогресувало так швидко, як могло б.
Fancy Love• 18 сентября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Підбираєте необхідні нутріцевтики. З приводу поєднання з ліками не підскажу, все дуже індивідуально.
Fancy Love• 18 сентября 2022
Ответ дляjuli344
АИТ 12 лет, как диагностирован
Не соблюдаю АИП
Хвороба розвиваеється дуже повільно, іноді все життя. Але в один момент все може ’посипатися’. Те, що вас зараз нічого може не турбувати, не значить, що проблеми немає.
Спасатель Малибу• 18 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Можно и годами жить на нем, но зачем?
Как? Если бы люди знали,как их кроме таблеток регулировать,то уже не страдали бы от аутоиммунных болезней
Ответ дляFancy Love
Аутоиммунные заболевания не всегда связаны с питанием.
Если провоцирующий фактор вирус, то в чем смысл держать АИП вечность?
И принципы не равно протокол, а вы написали про 3-4 года на протоколе.
Ответ дляСпасатель Малибу
Войти в ремиссию реально и без таблеток.
Есть множество способов, известных с древности. Например хиджама, но я ее не практикую :)
Снизить антитела ЩЖ можно одном только селеном.
В других вариантах АИЗ - решать вопрос с причиной их вызвавшей.
Спасатель Малибу• 19 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Почему тогда все врачи в один голос говорят что найти причину нереально,а если и найдешь,то болезнь уже по факту запустилась и вернуть ее назад невозможно?
У вас реально есть хоть один пример,когда аутоимунку кто то вылечил?
Планшетница
• 19 сентября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
про повне виліковування не йдеться, мова про ремісію і її тривале утримання
Ответ дляСпасатель Малибу
Конечно есть. Но АИЗ это уже как статус, где одно - там и два, и три.
Поэтому пациента вводят в ремиссию, а не излечивают навсегда.
Fancy Love• 19 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Тому що певні групи продуктів сприяють підвищеному синдрому проникаючого кишечника. А це, в свою чергу, сприяє і/або підтримує активацію аутоімунітету. Це замкнуте коло, тому що люди з АІЗ схильні до цього підвищеного синдрому leaky gut.
Протокол може бути різний за обмеженнями. Саме це я й маю на увазі. Спочатку АІП в мене був жорсткий, а зараз просто вдалося повернути деякі продукти. Тому так, я на АІП і досі. Це дуже складна тема і дуже індивідуальна.