Идеальная оптимистка• 19 сентября 2022
Тітка залишила мені заповіт свій будинок.
Тітка залишила мені заповіт свій будинок. Вона померла дітей у них не має, залишився тільки її чоловік, він там приписаний. Він також має право на будинок?
Баба_Воля• 19 сентября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
до 50% думаю, но я не юрист
яку конкретно? ту, що племінниці тітка заповіла, чи ту, що йому за законом належить?
Баба_Воля• 19 сентября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Якщо коротко - батько планував самогубство і хотів вказазати в заповіті, щоб мені дістався спадок лише у випадку його природної смерті. Я тоді не зрозуміла, що до чого, ми якось з нотаріусом його ледве вмовили на стандартне формулювання зі скандалом.
Потім після його смерті у мене виявилася купа звідних по батьку братів і сестер різного віку. З одним навіть познайомилася.
ото в вас веселий татусь був
Баба_Воля• 19 сентября 2022
Ответ дляПростецкая
Удалено администрацией...
а ви така приємна, але ставите автору питання, які ніяк не стосуються справи
Простецкая• 19 сентября 2022
Ответ дляБаба_Воля
Це форум, де можна ставити різні запитання.
. Не пишіть мені більше.
Баба_Воля• 19 сентября 2022
Ответ дляПростецкая
. Не пишіть мені більше.
автор зверталась до юристів.
Баксы_сдам• 19 сентября 2022
Ответ дляБаба_Воля
В смысле? Тетка оставила племяннице 100%, от этого он может отсудить максимум 50%. Но тут есть нюансы, автор пишет, что дом тетка получила в наследство, то есть он не куплен и не построен в браке, при разводе муж на него права не имел бы, а вот как наследник, не знаю как сейчас по закону, лень искать. Но при этом, если в браке они пристройку построили, ремонт сделали, то тоже отсудит что-то.
Баба_Воля• 19 сентября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
по какому закону вам лень искать.
и я повторю свой вопрос, возможно, вы по украински не понимаете.
какую именно часть отсудит теткин муж - ту, что она завещала племяннице, или ту, которая ему принадлежит по закону как обязательная доля?
Баксы_сдам• 19 сентября 2022
Ответ дляБаба_Воля
по какому закону вам лень искать.
Я вам відповім щоб ви зрозумілі, я вище казала, я не юрист, щось пам´ятаю з правознавства, але закони могли змінитися. Вам треба, пошукайте, там багато нюансів, частку відсудити може. Я не знаю який в нього вік і чи належить він до категорії, якій належить обов´язкова частка. Автор запитала чи має він право на будинок, я відповіла, що є вірогіднисть, що може відсудити частку. 100% не відсудить, якщо ви про це, бо є заповіт власника. Принаймні якщо не доведе, що тітка була недієздатна. Всього найкращого.
Баба_Воля• 19 сентября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
ви тему взагалі читали?
що таке ’обов’язкова частка’ в спадковому праві - розумієте?
авторка вже написала, що чоловік тітки - пенсіонер. тож має право на обов’язкову частку. то за що він буде судитись, можете пояснити? за частку племінниці, щоб в неї відібрати?
Баксы_сдам• 19 сентября 2022
Ответ дляБаба_Воля
ви тему взагалі читали?
Те що він пенсіонер не бачила, це мабуть десь в коментарях, я все не читала. Наскількі пам´ятаю судитися буде за свою частку.
Баба_Воля• 19 сентября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
а про що він буде просити в позовній заяві?
Баксы_сдам• 19 сентября 2022
Ответ дляБаба_Воля
Жіночка, я вам сказала, я не юрист, написала те що пам´ятаю з правознавства, в чомусь можу помилятися, деякі закони могли змінитися, поцікавтесь у юристів, якщо ця тема для вас також актуальна.
Баба_Воля• 19 сентября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
так що ви пам’ятаєте з правознавства, що за обов’язкову частку, яка гарантована законом - треба судитись?
а в якому це правознавстві такі цікаві норми
Баксы_сдам• 19 сентября 2022
Ответ дляБаба_Воля
Дайте мені спокій.
Баба_Воля• 19 сентября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Дайте мені спокій.
я вам можу висловити побажання - не давати поради в тій сфері, де ви не розумієтесь.
за обов’язкову частину не судяться. на те вона й обов’язкова. це елементарна логіка, навіть юристом бути не треба, щоб розуміти.
Баксы_сдам• 19 сентября 2022
Ответ дляБаба_Воля
Слухайте, автор до мене за консультацією прийшла і буде діяти на підставі моїх слів чи ваших? Ні. Я ніяких порад не давала, я кажу, що чоловік може подати до суду, що там багато нюансів, консультуватися автор буде з юристами, а не на порадниці. Дуже дякую за пораду, що і де мені казати, ваша думка була для мене дуже цінною. Ще раз всьго найкращого.
Латвийские_Номера• 19 сентября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Я так поняла Вам выше пишут о том, что за полагающуюся мужу половину дома, ему судиться не надо, нотариус ему сразу оформит право собственности на основании закона об обязательной доле.
Баба_Воля• 19 сентября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
може подати.
а суддя йому скаже - ви цивільний кодекс читали? ні? так почитайте чи хай вам адвокат почитає
Анти-аноним• 19 сентября 2022
Ответ дляБаба_Воля
ото в вас веселий татусь був
Та ппц, крові попив всім добряче.
І батькам своїм, і всім-всім дружинам, і дітям, і онукам.
І при тому був дуже розумний, реально мегамозг в професії, хитрий і здоровий.