Попипиповна• 19 сентября 2022

Чим Ви допомагаєте батькам?

Мама з 55років не працює (сказала, що вже немає здоров*я), пенсія буде тільки ось взимку з 60років, є 3 група інвалідності по зору.

Всі ці 5 років, ми їй допомагаємо, ну можна сказати майже утримуємо. В нас дохід був до війни десь 20тис/міс, є дитина, яку треба одягти/вчити/розвивати як мінімум, є авто яке треба заправляти, комуналка наша і мами, мама 2 рази в рік капається при судинному захворюванню, продукти ну і т.д. і т.п.. Вона нам допомагає продуктами з городу (мені задається це як така собі відмазка чи як.., що ось я ж вирощую, а на роботу ходить немає здоров*я), але краще б вона ходила на роботу, а ми самі собі купували((. Я її і не засудужую, але всі її подружки навіть яким 60+, мають захворювання по серйозніше, але то там, то там працюють/підробляють, а таки 6500грн і більше на руки мають.
В її очах, якщо в людей є авто, а значить є за що купити і чим заправляти, а значить є кошти, а значить це проєкція на нашу сім*ю, що ми живемо непогано))
В мене повага до неї є, я її наче розумю, і вона працює вдома, але ж і ми приїжджаємо, ще фізично добре допомагти по господарсту/огороду + фінанси веземо, продукти з магазину.

У нас коштів вистачає просто на мінімум, я не говорю про купить куртку на зиму (ходжу вже 6 років) чи щось інше. Війна ще більше загострила ситуацію, дохід впав, ціни зросли, з роботоми так собі((
На заробітки не виїдеш по ясним причинам. Ми просто виживаємо, а впереді зима.........
Благо своє житло, ми вдома, але тривога на тривозі тривогою поганяє (ми близько до областей, які весь час обстрілюються)..

Я не знаю, я втомилась, правда, я не бачу кінця краю цьому.., доньці скоро поступать, охоплює страх скільки треба на репетиторів, на навчання, одягти.
Плачу.
Може це осіння хандра.

Цікаво як у Вас, може я надто все драматизую і всі так допомагають?

Допомога за місяць:
Результат:
вже голосів: 59
22 (37.29%) Не допомагаю
11 (18.64%) більше 4тис.грн
8 (13.56%) 2-3тис.грн
8 (13.56%) продукти, ліки
4 (6.78%) кошти + продукти/ліки/комунал.
3 (5.08%) до 1тис.грн
3 (5.08%) Мінімум, типу "печиво до чаю"
0 (0%) продукти+ ліки + комунал.
Ms. Анонимная• 19 сентября 2022
Автор, як на вашу ситуацію вплине те, що інщі допомогають більше? Ви все одно зможете тільки те, що зможете

автор Попипиповна • 19 сентября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
цікаво почути, втерти носа і розуміти, що я драматизую, так у всіх
Я_готова_ко_второму• 19 сентября 2022
Допомагаємо коли є потреба. Наприклад ремонт, операція, поїздка далеко до родичів. Автоматом поповнюємо їм телефони, інколи ліки купуємо, коли вдається дізнатися що їм треба. А так батьки отримують нормальні пенсії, на життя вистачає їм, але і ми не живемо на мінімалках. Чесно кажучи, таких як ваша мама не розумію, це якийсь дитсадок.
Курс капусты• 19 сентября 2022
Мені батьки допомагають😂
Морковна• 19 сентября 2022
Автор, вам не поможет опрос, так как нет конкретной ’приличной’ суммы помощи (ну вот я в эквиваленте помогаю на 16 тыс в месяц не считая подарков по случаю и без, вам это знание ничего не даст). Вы должны ее определять исходя из своих доходов. Мне кажется, что вам нужно с мамой прояснять этот вопрос, не откликаться на все ее просьбы, перестать демонстрировать уважение с помощью материальных вложений, а побольше говорить о ваших проблемах: что денег впритык, что нужно откладывать на поступление, что у вас куртка дышит на ладан.
Українська Мрія• 19 сентября 2022
Полностью обеспечиваем с начала войны
Королева красоты• 19 сентября 2022
Ой, про автівку то прям у серденько. У нас так само вважається, що раз авто купили, то батькам допомогати сам бог велів. А що дитина росте, автівка та не забаганка, а щоб на роботу їздити, що ремонту квартира не бачила і було б вже добре розширитися - то все від лукавого і забаганки.
Зараз допомогаємо грошима на все - ліки, комунальні, одяг. Їжа наче на городині росте. І то, то приїдь садити, то поливати, то сапати, то капати. От , пробачте, нахіба воно мені треба перти у єдині вихідні сапати і копати?!
dreamsunny• 19 сентября 2022
У меня по разному. Раньше помогала по ситуации, чаще во время болезни родителей, потом заболел папа (онко), пришлось оплачивать лечение, а это вылилось в очень большие деньги, дальше слегла мама, вот уже больше года полностью содержу ее. Пенсия у нее 3000 , этого ей не хватает даже на лекарства.
мимАпроходила• 19 сентября 2022
Ответ дляПопипиповна
Є і гірші ситуації. Зараз у багатьох не стало житла і оренда квартир лягає на плечі дітей або тісняться разом - це теж жахливо. Може, і правда, якби з 55 зробили людям пенсію, то було б хоч трішки легше.

Закусенец• 19 сентября 2022
Моих нет в живых.Свекрови 64,финансово не помогаем,какие-то бытовое вопросы обязательно,она вдова,живёт одна.
автор Попипиповна • 19 сентября 2022
Ответ дляКоролева красоты
це точно) все майже так само
Море_море_я_скучаю• 19 сентября 2022
Честно кажучі ніяк не допомагаємо. В мене батькі працюють (55,56 років) заробляють достатньо. В чоловіка мати старша, але я так розумію пенсія в неї більш менш нормальна. Ніколи не жалілась. Зараз навіть вони трохи нам допомагають (трішки за комуналку закидають). Як не прикро це звучить. Трішки налагодиться становище в нас, то віддамо гроші.
автор Попипиповна • 19 сентября 2022
Ответ дляЗакусенец
їй вистачає пенсії на все?
В нашої на саму комуналку взимку треба не менше 4000 + ліки + продукти

мама теж вдома вже як 10років(
Королева красоты• 19 сентября 2022
Ответ дляПопипиповна
це точно) все майже так само
В мене мати і свекруха у сусідніх селах, обидві не працюють. Моя город має, свекруха живе у двухетажці, города нема. Я їм вже пропонувала об´єднатися і разом поратися , одна одній допомагати з тим городом. Але ні, їздимо до однієї і до другої.
вкрации• 19 сентября 2022
Не помогаем, но нашим родителям 49-52 , все работают
Даже не знаю как быть в вашей ситуации, сложно, может поговорить с мамой серьёзно?
Про авто в точку, купили с мужем машину, долго копили, после бабушка мужа выдала: если ты (муж) хочешь квартиру в наследство, приезжай делай нам ремонт…
В той квартире живёт мама и бабушка мужа, ремонт 1980хгодов))))
При том, что наша кв. без ремонта) Весело)
Тумба-юмба• 19 сентября 2022
Помогаю, когда как могу. Когда 3000, когда 13000. Бывают месяцы, что ничем не могу помочь, к сожалению.
Закусенец• 19 сентября 2022
Ответ дляПопипиповна
їй вистачає пенсії на все?

мама теж вдома вже як 10років(
Хватает,даже откладывать умудряется
Морковна• 19 сентября 2022
Ответ дляПопипиповна
їй вистачає пенсії на все?

мама теж вдома вже як 10років(
Вона не працює тому, що має таку можливість. В тому числі тому, що ви допомогаєте. Закріпився шаблон що ви багаті, а вона бідна, ви молоді - вона стара, ви здорові - вона хвора.
MandarinaS• 19 сентября 2022
Автор, какой у вас размер верхней одежды и где вы находитесь?
Можете ответить в личку

Блины со смайликами• 19 сентября 2022
Ответ дляПопипиповна
Всім допомагаю.Все що є у мене в холодильнику,має вона і ліки .Домашня одежа ,якщо потрібно на лікарню допоможу.
Фиктивная• 19 сентября 2022
Помогаю маме с арендой, покупаю продукты/лекарства, могу отвести к врачу (частному). Ну думаю тысячи 3-4 каждый месяц. Может больше
автор Попипиповна • 19 сентября 2022
Ответ дляМорковна
думаю, десь так і є
Крапипопка• 19 сентября 2022
Ответ дляПопипиповна
їй вистачає пенсії на все?

мама теж вдома вже як 10років(
Как 10? Если ей будет 60, а не работает с 55.
Без QR коду• 19 сентября 2022
Ответ дляПопипиповна
їй вистачає пенсії на все?

мама теж вдома вже як 10років(
Так 10 или 5?
Ягодка опять• 19 сентября 2022
Зараз спільний бюджет склалося так під час війни. До війни мама заробляла 4-6 тис і пенсія 10800 то їй вистачало, гаджети я їй купувала і одяг. Вона все нам намагалась кошти сунути і подарунки). Зараз мама тяжко хворіє то все на мені, але не скаржуся, це ж мамочка рідна моя, хоч би все обійшлося🙏. Якщо не вистачатиме коштів на лікування то поїдемо за кордон, теж заради мами. Але в нас дуже дружна родина. Мамі 69
Крапипопка• 19 сентября 2022
Ответ длявкрации
Пусть откажется от наследства и ремонта, делов-то.
ПультОт_БМВ• 19 сентября 2022
55 лет это молодая женщина. Какая помощь?
автор Попипиповна • 19 сентября 2022
Ответ дляMandarinaS
Можете ответить в личку
дякую, але куртка в мене хоч стара, але ще виглядає добре)

Надіюсь в наст. році в мами буде пенсія, хоч якось стане легше і зможу собі щось купити.
Манный комочек• 19 сентября 2022
В тата деменція повністю оплачую його проживання в приватному пансіонаті,мама померла багато років тому,мені 30,правда тато багато чого дав мені в житті в тому числі і житло і бізнес,тому не жаліюсь
MandarinaS• 19 сентября 2022
Ответ дляПопипиповна

Я не собираюсь вам продавать. Просто напишите. Если смогу, буду рада вам помочь. Просто так.