Попипиповна• 19 сентября 2022
Чим Ви допомагаєте батькам?
Мама з 55років не працює (сказала, що вже немає здоров*я), пенсія буде тільки ось взимку з 60років, є 3 група інвалідності по зору.
Всі ці 5 років, ми їй допомагаємо, ну можна сказати майже утримуємо. В нас дохід був до війни десь 20тис/міс, є дитина, яку треба одягти/вчити/розвивати як мінімум, є авто яке треба заправляти, комуналка наша і мами, мама 2 рази в рік капається при судинному захворюванню, продукти ну і т.д. і т.п.. Вона нам допомагає продуктами з городу (мені задається це як така собі відмазка чи як.., що ось я ж вирощую, а на роботу ходить немає здоров*я), але краще б вона ходила на роботу, а ми самі собі купували((. Я її і не засудужую, але всі її подружки навіть яким 60+, мають захворювання по серйозніше, але то там, то там працюють/підробляють, а таки 6500грн і більше на руки мають.
В її очах, якщо в людей є авто, а значить є за що купити і чим заправляти, а значить є кошти, а значить це проєкція на нашу сім*ю, що ми живемо непогано))
В мене повага до неї є, я її наче розумю, і вона працює вдома, але ж і ми приїжджаємо, ще фізично добре допомагти по господарсту/огороду + фінанси веземо, продукти з магазину.
У нас коштів вистачає просто на мінімум, я не говорю про купить куртку на зиму (ходжу вже 6 років) чи щось інше. Війна ще більше загострила ситуацію, дохід впав, ціни зросли, з роботоми так собі((
На заробітки не виїдеш по ясним причинам. Ми просто виживаємо, а впереді зима.........
Благо своє житло, ми вдома, але тривога на тривозі тривогою поганяє (ми близько до областей, які весь час обстрілюються)..
Я не знаю, я втомилась, правда, я не бачу кінця краю цьому.., доньці скоро поступать, охоплює страх скільки треба на репетиторів, на навчання, одягти.
Плачу.
Може це осіння хандра.
Цікаво як у Вас, може я надто все драматизую і всі так допомагають?
Допомога за місяць:
Плачу.
Може це осіння хандра.
Допомога за місяць:
Результат:
вже голосів:
22 (37.29%)
Не допомагаю
11 (18.64%)
більше 4тис.грн
8 (13.56%)
2-3тис.грн
8 (13.56%)
продукти, ліки
4 (6.78%)
кошти + продукти/ліки/комунал.
3 (5.08%)
до 1тис.грн
3 (5.08%)
Мінімум, типу "печиво до чаю"
0 (0%)
продукти+ ліки + комунал.
ПультОт_БМВ• 19 сентября 2022
Здесь какие то две параллельные реальности.
То не видят ничего страшного и призывают рожать в 40+.
То женщины в 55 лет это глубокие старухи которым нужно помогать.
Так то этим «старухам» судя по другим темам, еще детей подростков нужно обеспечивать.
А тут уже ждут от детей помощи.
Сиреневенькая• 19 сентября 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Вы прикалываетесь?
Как девочке-подростку объяснить что нет денег на одежду, потому что нужно содержать бабушку-манипуляторшу?
Для девочки в таком возрасте одежда в приоритете. Это самовыражение итд. Нехватка одежды - это комплексы, проблемы с самооценкой итд.
Ради чего автор должна жертвовать психикой ребенка? Теми же репетиторами итд
Я считаю что автор абсолютно права.
Если бы бабушка была инвалидом нетрудоспособным - это одно.
А так человек-паразит, которому все должны.
Нет.
В приоритете ребенок. Если выбирать между бабушкой и ребенком.
Я считаю что автор абсолютно права.
Нет.
Самооцінку дуже добре підніме хороше навчання і вступ до вузу самостійно, без коштів батьків, а не барахло і репетитори,на яке щоб заробити батьки жили рвуть.
Невидимка Майя• 19 сентября 2022
Ответ дляСиреневенькая
Дети не просят об их рождении.
Вы так пишете что родители ребенку ничего не должны. Это дно.
РозаФиалковна• 19 сентября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
55 лет это молодая женщина. Какая помощь?
55 лет - это молодая женщина?!
Мне без сахара• 19 сентября 2022
Своим помогала на лечение онкологии. Работали до 60+, даже в диагнозе.
Свекрови немного, но тоже после выхода на пенсию и такое - на ремонт, на лечение суставов.
Трутней не склонна поддерживать, особенно в ущерб ребенку
Сиреневенькая• 19 сентября 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Дети не просят об их рождении.
В чому дно, якщо в сім‘і обмежені можливості і не все можна собі дозволити. Дно то коли дитина виклянчила на останній айфон, а мама без зубів ходить.