Ангел-предохранитель• 20 сентября 2022
уже було вечірнє обращєніє пуйла?
Що воно там сказало?
Ответ дляsashik77
та пох, якщо чесно. Все одно нормальне нічого не скаже.
Та так) не думаю що для нас це сильно щось змінить, головне щоб Ленд Ліз спрацював. А так, згодна з дівчатами вище, швидше за все буде говорити про референдум, бо розуміє, що жопонька близько) хоче пофіксити що під ними зараз і потім на кшталт ’ми виконали своє завдання і бла бла бла’
Nature is a miracle• 20 сентября 2022
Ответ дляЩука
короче,чекаю що включать лебедине озеро
Та нє, схиляюся до того, що переписують записи. Грізні промови про приєднання областей до рф будуть звучати вкрай тупо після заяв світових держав про своє відношення до цього.
Ответ дляSpacebird
100% або на таро відящіє розкинуть, або куми брата сусідка розкаже
Точно, може погадать уже)) а то невідомість втомлює
Nature is a miracle• 20 сентября 2022
Ответ дляfrezzziya
Це в вони ще Херсонську область хотять ,курви
і Запорізьку
Ответ дляfrezzziya
Як потомствєнна гадалка кажу одразу ПУТІН ХУЙЛО, РАША-ПАРАША
Браво!!!! Попаданіє 100%!!!!
Nature is a miracle• 20 сентября 2022
Ответ дляfrezzziya
Я тут кинула на картах. Буде пшик. Це інформ-атака.
Karamelka-Ольга• 20 сентября 2022
Ответ дляfrezzziya
Дівчата, на деякий каналах Лебедине озеро вже
Це жарт?
JannyMoney• 20 сентября 2022
Ответ дляsashik77
Сподіваюсь Волочкова - маленький лебідь.
но с большоооой душой)
JannyMoney• 20 сентября 2022
Ответ дляsashik77
А я спать піду. Задрав своїми манеіврами дурнуватими.
да он уже записался и спит давно. Это же запись. Не в живом эфире. у путьки все в записи выходит.