Кы-ы-ы-ця• 20 сентября 2022

Нігде не можу знайти це печиво.

Раніше купували в німецькому лідл. Шукаю в Україні і нічого не знаходжу ((
Можливо, десь бачили? Здайте, будь ласка, точку.
Бабушка мороз• 20 сентября 2022
Испеките сами,это же просто

автор Кы-ы-ы-ця • 20 сентября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Испеките сами,это же просто
Руки не з того місця (
Зілля до весілля• 20 сентября 2022
Це печиво з мережі, типу внутрішній бренд лідл
В Україні нема
автор Кы-ы-ы-ця • 20 сентября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
В Україні нема
Я думала, що може бути в магазинах типу ’ Товари з Європи’. Але немає (
Плюшевая дыба• 20 сентября 2022
Дівчата, не по темі, але спитаю, у вас також пропала Gala для посуду та порошок для чищення ? Ніде не бачу
Кузякин• 20 сентября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Да
Полиэтиленовый привет• 20 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
если Вы из Киева, можно поискать на Столичном рынке. Конкретно об этом печенье не знаю, помню только, что там было очень много импортных продуктов

Полиэтиленовый привет• 20 сентября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Галы полно на пром.уа
Люблю_джаз• 20 сентября 2022
Я до печива спокійна, але лідловське масляне-то шось неймовірне. Думала, в Києві є, але не знайшла ніде