Баба на горошине• 22 сентября 2022

Кацапы завизжали

https://www.facebook.com/groups/poravalit/permalin...

Ноют бедняги. Интересно, они думают, что им кто-то рад будет? Реально?
ebbi• 24 сентября 2022
Ответ дляоле-чка
Росія все життя вважала що ми належемо їм
Якщо ви тоді не розуміли що це приведе до війни, то я не вина що ви недалекі
Яник- мир
Порох-війна
Східній Україні було страшно, але ж всі похкю, бо то не їх кордони поряд
Можливо ви праві, як би кордони були зі Львовом я теж змінила владу, бо я далеко від Львова
Яник не вічний і рано чи пізно рашистьске гівно все рівно б поперлоюТаке воно гнидне.І якшо ви готові все життя єлозити на сраці перед руснею,то вашп справа.Ви тоді не в тій країні мешкаєте.Бо у Вас ’причинно-следственные связи’порушені.Тому що все почалося задовго до Яника.І він би тільки війну відтермінував,тому що українці не живуть на колінах.Це показує вся історія.Хоча,здається, Вам цього зовсім не зрозуміти.

оле-чка• 24 сентября 2022
Ответ дляebbi
Воювати треба своїми руками а не язиком
Ви ж не с передової мені пишите
ebbi• 24 сентября 2022
Ответ дляоле-чка
Воювати треба своїми руками а не язиком
Ви ж не с передової мені пишите
Удалено администрацией...
nadia-74• 24 сентября 2022
Ответ дляоле-чка
Яник- мир
Порох-війна

Послухайте