Сыро_Ежка• 23 сентября 2022
Мами донечок, коли у вас дівчатка починали сидіти?
Питання на засипку ) Старший хлопчик , почали з 5 місяців сидіти . Зараз Доні 4 міс, дівчаток кажуть зарано так не можна садити навіть якщо маля намагається . Як було у вас?
А_я_ЛОЖУ!• 23 сентября 2022
І як ви уявляєте собі це ’не можна’, якщо дитина готова до сидіння. Прив’язувати будете?
Сыро_Ежка
• 23 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Так отож і я так думаю) Одна мадам мені казала , ну не давай сидіти от і все 🫣
А_я_ЛОЖУ!• 23 сентября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Ну й дурепа та мадам
Зяблик протестант• 23 сентября 2022
В 8.5 місяців, самі і син і дочка, раніше 6м взагалі не можна дитину саджати.
Почемучка• 23 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Кто такое сказал?
А_я_ЛОЖУ!• 23 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
А якщо вона сама сіла, що пропонуєте робити
соева-сысоева• 23 сентября 2022
Старша біля 8, але вагою крупна і важка була. Менша в 6,5 вже сиділа і активно повзала.
Зяблик протестант• 23 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Перевірити сустави в лікаря. Чи вони дійсно готові на такі нагрузки. Це дуже рано.
Отвечаю всем• 23 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
И что связать
А_я_ЛОЖУ!• 23 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Если суставы не готовы, ребёнок самостоятельно не сядет. И не встанет. И не поползет. И не пойдёт.
Зяблик протестант• 23 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Як скажете. Моя подруга перевіряла. Бо ранні діти. І була точно спокійна що все гаразд. Я б теж так зробила. Щоб впевнетися. Узі зробити не важко.
Дайте подуться• 23 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Отвечаю всем• 23 сентября 2022
У меня младшая в 7 месяцев уже ходила сама , но по весу она была очень лёгкая,
А старшая в 7 села, через неделю сама научилась вставать, а ходить к 10 месяцам начала,,
Дайте подуться• 23 сентября 2022
Ответ дляПочемучка
Очень умный доктор) а то что будет?
Загиб матки буде.
Багиня• 23 сентября 2022
Донька сама сіла в 7 міс ближче навіть до 8 міс
Дитина доношена, без будь-яких патологій
Сиділа сама без підтримки, подушок і т.д. ,
А_я_ЛОЖУ!• 23 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Не готовые суставы не позволят ребёнку перейти к следующему этапу развития двигательной активности.
Дайте подуться• 23 сентября 2022
Ответ дляОтвечаю всем
А от секса не будет?
Смотря как заниматься
Дайте подуться• 23 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Скажите, что вы пошутили
У гениколога спросите.
Сыро_Ежка
• 23 сентября 2022
За що люблю порадницю , що запитав одне , а закінчили сексом )) Усім спасибі🌺
Начальник Анонимов• 23 сентября 2022
А що значить намагається? В мене хлопчик 6 місяців, теж ніби хоче сидіти, але сам не сідає. І якщо навіть садити, то запалюється впер руки або набік. Тобто хоче, але сам не сідає.