Сыро_Ежка• 23 сентября 2022

Мами донечок, коли у вас дівчатка починали сидіти?

Питання на засипку ) Старший хлопчик , почали з 5 місяців сидіти . Зараз Доні 4 міс, дівчаток кажуть зарано так не можна садити навіть якщо маля намагається . Як було у вас?
автор Сыро_Ежка • 23 сентября 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
А що значить намагається? В мене хлопчик 6 місяців, теж ніби хоче сидіти, але сам не сідає. І якщо навіть садити, то запалюється впер руки або набік. Тобто хоче, але сам не сідає.
То питання не про хлопчика, а про дівчинку . Якщо намагається до 6-ти місячного віку сидіти , то допомагати , садити і т.д тобто спонукати , чи обмежувати .

А_я_ЛОЖУ!• 23 сентября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
За що люблю порадницю , що запитав одне , а закінчили сексом )) Усім спасибі🌺
Не переймайтесь
Дитина сідає, встає та починає ходити, коли її організм до цього готовий. І в кожної дитини свій час. Це навіть від темпераменту залежить. В мене два сини, обидва астенічні, легкі, а от за темпераментом різні, то й розвивались по різному.
Молодший у чотири місяці раптом став повзти. Однією ногою відштовхувався, іншу підтягував. Так проповзав кілька метрів навіть. В пішов у 8 місяців, причому відразу побіг.
А старший на ніжки став рано, в 7 місяців, а самостійно пішов лише в 14.
А_я_ЛОЖУ!• 23 сентября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Взагалі не лізти в процес
І взагалі яка різниця, хлопчик чи дівчинка. Чи теж ’загиб матки’?
Фифачка• 23 сентября 2022
Ответ дляОтвечаю всем
И что связать
прикласти цеглинкою, мене прям дивують ті хто всім роздає такі поради , можна , не можна.... якщо дитина сама робить ,то вона готова і сидіти і стояти і все інше.
автор Сыро_Ежка • 23 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не переймайтесь
Спасибі, теж так думаю , нехай пізнає усе по своєму віку і по своїй готовності .
А_я_ЛОЖУ!• 23 сентября 2022
Ответ дляФифачка
Я не розумію, як можна народжувати дітей і нічого про них не знати, не цікавитися, не читати.
автор Сыро_Ежка • 23 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Взагалі не лізти в процес
Читаємо уважно зверху вниз, як задавалося питання , ну якщо вам не ,, а побалакати ,, )
А_я_ЛОЖУ!• 23 сентября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Ви тільки дякували наче
Фифачка• 23 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
я не читаю маячню , повторююсь дитина сяде коли сама готова .....не силоміць садити ,а коли сідає сама ,то готова

Отвечаю всем• 23 сентября 2022
Садить не надо, сама сядет ...
Kristinka2106• 23 сентября 2022
Старшая в 6мес,а меньшая сначала стала у опоры,а потом села в 9мес. Переживала что поздно
А_я_ЛОЖУ!• 23 сентября 2022
Ответ дляФифачка
То був коментар вашого посту, але не на вашу адресу.
Звичайно, усілякі ’загиби матки’ це повна маячня
Морковна• 23 сентября 2022
Моя сіла десь в 9 місяців сама. Але в Америці не забороняють сідати як у нас чомусь там лікарі кажуть можете висаджувати якщо дитя хоче. І нема ніяких забобонів як у нас
Начальник Анонимов• 24 сентября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
А яка різниця хлопчик чи дівчинка? Дитина є дитина. У них обох є хребет як мінімум, для якого примусове сидіння - це навантаження.
dahashutka19• 24 сентября 2022
В 8 місяців сіла. Як це намагається ? Якщо ручками за щось хопаєтся , та пробує чісти, то це ще не воно . Якщо немов пресс качае , то це також не воно.