Cамая умная• 26 сентября 2022

Мешканки Козачої Лопані віддали дітей в російський табір. Дітей нема.

Ви вже бачили це?
Під час російської окупації Козачої Лопані на Харківщині двоє українок віддали своїх доньок у російські табори "купатися в морі", але дітей їм так і не повернули. Наразі жінки не мають з дітьми жодного зв’язку і не знають, що робити.

Про це йдеться у сюжеті британського телеканалу Sky News Джерело: https://censor.net/ua/v3369546
За словами українок, окупанти пропонували відправити дітей до дитячих літніх таборів, що вбачалося непоганим варіантом на тлі постійних обстрілів.

Повідомляється, що дітей забрали 28 серпня автобусом, щоб нібито відвезти їх за сотні кілометрів до моря. Батькам росіяни стверджували, що це мав бути тритижневий відпочинок. Проте український контрнаступ змусив окупантів тікати із села і дітей вони не повернули.

"Я просто хочу, щоб вона повернулася додому якомога швидше, щоб поцілувати її та обійняти", – розповідає британським журналістам матір 13-річної школярки Наталія.

Інша жінка з цього ж села, Тетяна, також повідомила, що не має зв´язку зі своєю 9-річною донькою, яку відправила на відпочинок.

"Це дуже складно, тому що я не знаю, що робити. Ми просимо усіх повернути нашу дитину. Я не знаю, як вона себе зараз почуває... Ніхто не знав, що повернути буде так складно. Ми довіряли їм", – бідкається Тетяна.

У сюжеті зазначається, що всього повірили окупантам і віддали дітей у "літні табори" 13 сімей. Джерело: https://censor.net/ua/v3369546

Майстерня домашнього текстилю• 26 сентября 2022
Ответ дляasjaua
Именно. Моей впо предлагали бесплатно на Прикарпатье смену, я не пустила, хотя там спокойно, но как во время войны разлучиться с ребёнком?!
Аналогічно, я не змогла відпустити. В моєму Генічеську теж в адигею возили дітей на оздоровлення. Одна дівчинка померла від виснаження.

Will_Be...• 26 сентября 2022
Ответ дляЕрмолайчик
Мені шкода дітей. З якими зараз може бути, що завгодно. А оцих мамаш… 😡😡😡
Знаете поговорку про яблоньку и яблочко, которое появляется от яблоньки?
Tata_F• 26 сентября 2022
Про Казачку не чула, а вот з Купʼянську було кулька автобусів, вони навіть ’кіно’ знімали. Теж кажуть, дітей не повернули, їхній ’очильник’ сказав, що дітей залишили у ’безпечному місці’.
alena2013• 26 сентября 2022
Ответ дляVlada-Maria
так тим більше, чого було там сидіти, чого чекати?
Так они же рашановостям верили, все ждали асвабадителей. Вот и дождались. Жалко только детей, вот у них точно не было права выбора.
Tata_F• 26 сентября 2022
Ответ дляДжемма
Прошу не судить мамаш. Вы же понимаете что были обстрелы с двух сторон, оккупация?
У Купʼянську ніякіх обстрілів не було. А вот про відсутність критичного мислення у батьків, повністю з вами згодна
Елена 1101• 26 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Боже, что вы за ужасы пишете?

Разве есть сообщение Херсон-КР?
Близ лижайшие сёла!
Will_Be...• 26 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Боже, что вы за ужасы пишете?

Разве есть сообщение Херсон-КР?
Сообщение есть. Точно. Выезжают из области к нам, в КР, и людей много. Про больницы и изнасилования не скажу - не знаю. А приезжают постоянно, и много.

Леска• 26 сентября 2022
Ответ дляWill_Be...
русняві випускають з Херсона в КР? Просто думала що все на замку.
alena2013• 26 сентября 2022
Ответ дляsobacura
Люди в Київській області лишали на сусідів по 3 корови, і вивозили дітей. Про що ви говорите? В кого було бажання і можливість - тікали.
Мова про те, що мамки ідіотки довіряли окупантам, вони вірили їм. Вони відправили дітей в кацапію, бо кацапи для них норм люди. Все, більше говорити ні про що.
Кацапы для них братья, а мы бандеровцы.
Bejza• 26 сентября 2022
Вот такие за кило гречки ходят на референдумы, отдают детей в рашисткие лагеря, продажные твари, дети попали к своим, чего они плачутся, пионерские костры, ленин, партия, сталин, путин, русскоязычные челюсти, крымнаш, все как мечтали, даже шара, как при совке, на шару дети оздоравливаются. Чем думали эти упоротые сепарши?
sobacura• 26 сентября 2022
Ответ дляalena2013
Кацапы для них братья, а мы бандеровцы.
Тільки взвила вона нині до бандерівців, памагіті, повєрнітє.
Will_Be...• 26 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Очень туго и сложно, но выезжают люди. В город, с Херсонской обл. приехало уже, официально - 60 000+, не официально, больше 75 000.
Леска• 26 сентября 2022
Ответ дляWill_Be...
зрозуміло.
Re1ne• 26 сентября 2022
Ответ дляVlada-Maria
+1000000, хай пи*дують до своїх ’освободітєлів’ самі, знайдуть дітей, а тоді вже хай Україна підключається до повернення
Зачем Украине к этому подключаться?
alena2013• 26 сентября 2022
Ответ дляsobacura
Не евакуювались, а потікали разом з окупантами. А тікали хто? Колаборанти.
Рашисты это называли красивее - для местных это была эвакуация, для второй армии мира перегруппировка))
А колоборантов там бОльшая часть.
Ms_Honey• 26 сентября 2022
Ответ дляCамая умная
Я теж в офігєнії. Шкода дітей! Треба якось піднімати хвилю, може, знайдуться десь на території параши...
Ну пусть мамки и поднимают. Или кто должен поднять?
Леска• 26 сентября 2022
Ответ дляBejza
дело даже не в кило гречки и продажности. А как вообще в такое стремное время, в эпицентре событий разлучиться с детьми добровольно?
Tata_F• 26 сентября 2022
https://t.me/kuptg/2857
uma• 26 сентября 2022
Ну, дуры… детей жаль, что родили их такие дуры.
Но глупых людей полно по всей Украине. Идёт война. Но многие отправили детей отдохнуть на ЗУ или в Польшу. Были шаровые предложения. Как можно вообще додуматься отправить одного ребёнка в военное время, когда всё мгновенно меняется и никто не знает где ты будешь завтра.
Жадность и глупость. За то и расплачиваются. Про «мы им доверяли» даже комментировать противно… ну доверяйте дальше, Украина тут при чем…

mamarama• 26 сентября 2022
Как отдали, так пусть теперь и забирают.
Если мозгов нет, то штош
Еленка14• 26 сентября 2022
Ответ дляasjaua
В каждой области такая история. С Рубежного-Северодонецка-Лисичанска тоже нашлись дуры отправили, воют теперь.
В Куп´янську теж, правда з моїх численних родичів ніхто не відправив, хоча є і прихильники параші. Кажуть, що частина дітей повернулася.
...ALENA...• 26 сентября 2022
Всі питання до тих кому віддали. І я впевнена, що як дітей віддавали, тими роками були задоволені , що вони їх приїхали спасати.
lena te• 26 сентября 2022
Ответ дляДжемма
Они им доверяли
alena2013• 26 сентября 2022
Ответ дляsobacura
На двух стульях захотела усидеть. И дочку на шару отправить на отдых, и чтоб самой остаться при хате и хозяйстве. А может, на старости еще и пенсию получать от двух стран. Раньше ведь прокатывало.
Джемма• 26 сентября 2022
Ответ дляTata_F
И они же сами Купянск и обстреляли после побега, двое 7 лет пострадали и бабушка, 13 и 16 лет...Девочку 10-11 лет хоронили недавно.
lena te• 26 сентября 2022
Ответ дляДжемма
Вы шутите? Сколько машин расстреляли, которые пытались выехать...куди виїздити? Там тільки в рашу і можна було.
Тогда хоть туда но всем вместе
Жули-ули• 26 сентября 2022
Сподіваюсь це вкид
Інакше як можна пояснити те, зо жінки такі дурнуваті…. Окупантам у табір дівчат… слів немає
Я навіть коментарі не читала … просто жах
Black Umbrella• 26 сентября 2022
Ответ дляuma
Он одна вже відписалась... Тривоги їй заважали, а сплавити дитя хз до кого, шо там за сімейка, може ідіоти, наркомани чи педофіли - та пох. Головне дитя тривог не слухає і мамка на розслабоні.
mamarama• 26 сентября 2022
Ответ дляДжемма
Может и лучше. А брали их? Это очень спорная тема. Особенно для тех, кто рассуждает теоретически. Стоял вопрос о выживании как минимум. Сказали отправить - и отправили.
А теперь сказали, не вернем, и не вернули.
Чего ж мамаши воют?
Они беспрекословно доверяют тем, кто им говорит.
Джемма• 26 сентября 2022
Ответ дляalena2013
Кацапы для них братья, а мы бандеровцы.
Для кого это НИХ? Люди просто живут. Думаете в пгт все сплошь академики и пару тыс уе в загашнике на дорогу, чтобы сбежать если что?