Ви вже бачили це?
Під час російської окупації Козачої Лопані на Харківщині двоє українок віддали своїх доньок у російські табори "купатися в морі", але дітей їм так і не повернули. Наразі жінки не мають з дітьми жодного зв’язку і не знають, що робити.
Про це йдеться у сюжеті британського телеканалу Sky News Джерело:
За словами українок, окупанти пропонували відправити дітей до дитячих літніх таборів, що вбачалося непоганим варіантом на тлі постійних обстрілів.
Повідомляється, що дітей забрали 28 серпня автобусом, щоб нібито відвезти їх за сотні кілометрів до моря. Батькам росіяни стверджували, що це мав бути тритижневий відпочинок. Проте український контрнаступ змусив окупантів тікати із села і дітей вони не повернули.
"Я просто хочу, щоб вона повернулася додому якомога швидше, щоб поцілувати її та обійняти", – розповідає британським журналістам матір 13-річної школярки Наталія.
Інша жінка з цього ж села, Тетяна, також повідомила, що не має зв´язку зі своєю 9-річною донькою, яку відправила на відпочинок.
"Це дуже складно, тому що я не знаю, що робити. Ми просимо усіх повернути нашу дитину. Я не знаю, як вона себе зараз почуває... Ніхто не знав, що повернути буде так складно. Ми довіряли їм", – бідкається Тетяна.
У сюжеті зазначається, що всього повірили окупантам і віддали дітей у "літні табори" 13 сімей. Джерело:
Майстерня домашнього текстилю• 26 сентября 2022
Ответ дляasjaua
Именно. Моей впо предлагали бесплатно на Прикарпатье смену, я не пустила, хотя там спокойно, но как во время войны разлучиться с ребёнком?!
Аналогічно, я не змогла відпустити. В моєму Генічеську теж в адигею возили дітей на оздоровлення. Одна дівчинка померла від виснаження.
Will_Be...• 26 сентября 2022
Ответ дляЕрмолайчик
Мені шкода дітей. З якими зараз може бути, що завгодно. А оцих мамаш… 😡😡😡
Знаете поговорку про яблоньку и яблочко, которое появляется от яблоньки?
Елена 1101• 26 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Боже, что вы за ужасы пишете?
Разве есть сообщение Херсон-КР?
Близ лижайшие сёла!
Will_Be...• 26 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Боже, что вы за ужасы пишете?
Разве есть сообщение Херсон-КР?
Сообщение есть. Точно. Выезжают из области к нам, в КР, и людей много. Про больницы и изнасилования не скажу - не знаю. А приезжают постоянно, и много.
Ответ дляsobacura
Люди в Київській області лишали на сусідів по 3 корови, і вивозили дітей. Про що ви говорите? В кого було бажання і можливість - тікали.
Мова про те, що мамки ідіотки довіряли окупантам, вони вірили їм. Вони відправили дітей в кацапію, бо кацапи для них норм люди. Все, більше говорити ні про що.
Кацапы для них братья, а мы бандеровцы.
Вот такие за кило гречки ходят на референдумы, отдают детей в рашисткие лагеря, продажные твари, дети попали к своим, чего они плачутся, пионерские костры, ленин, партия, сталин, путин, русскоязычные челюсти, крымнаш, все как мечтали, даже шара, как при совке, на шару дети оздоравливаются. Чем думали эти упоротые сепарши?
Will_Be...• 26 сентября 2022
Ответ дляЛеска
русняві випускають з Херсона в КР? Просто думала що все на замку.
Очень туго и сложно, но выезжают люди. В город, с Херсонской обл. приехало уже, официально - 60 000+, не официально, больше 75 000.
Ответ дляBejza
дело даже не в кило гречки и продажности. А как вообще в такое стремное время, в эпицентре событий разлучиться с детьми добровольно?
Ну, дуры… детей жаль, что родили их такие дуры.
Но глупых людей полно по всей Украине. Идёт война. Но многие отправили детей отдохнуть на ЗУ или в Польшу. Были шаровые предложения. Как можно вообще додуматься отправить одного ребёнка в военное время, когда всё мгновенно меняется и никто не знает где ты будешь завтра.
Жадность и глупость. За то и расплачиваются. Про «мы им доверяли» даже комментировать противно… ну доверяйте дальше, Украина тут при чем…
...ALENA...• 26 сентября 2022
Всі питання до тих кому віддали. І я впевнена, що як дітей віддавали, тими роками були задоволені , що вони їх приїхали спасати.
Ответ дляsobacura
Тільки взвила вона нині до бандерівців, памагіті, повєрнітє.
На двух стульях захотела усидеть. И дочку на шару отправить на отдых, и чтоб самой остаться при хате и хозяйстве. А может, на старости еще и пенсию получать от двух стран. Раньше ведь прокатывало.
Ответ дляTata_F
Про Казачку не чула, а вот з Купʼянську було кулька автобусів, вони навіть ’кіно’ знімали. Теж кажуть, дітей не повернули, їхній ’очильник’ сказав, що дітей залишили у ’безпечному місці’.
И они же сами Купянск и обстреляли после побега, двое 7 лет пострадали и бабушка, 13 и 16 лет...Девочку 10-11 лет хоронили недавно.
Black Umbrella• 26 сентября 2022
Ответ дляuma
Он одна вже відписалась... Тривоги їй заважали, а сплавити дитя хз до кого, шо там за сімейка, може ідіоти, наркомани чи педофіли - та пох. Головне дитя тривог не слухає і мамка на розслабоні.
Ответ дляДжемма
Может и лучше. А брали их? Это очень спорная тема. Особенно для тех, кто рассуждает теоретически. Стоял вопрос о выживании как минимум. Сказали отправить - и отправили.
А теперь сказали, не вернем, и не вернули.
Чего ж мамаши воют?
Они беспрекословно доверяют тем, кто им говорит.
Чего ж мамаши воют?