Cамая умная• 26 сентября 2022

Мешканки Козачої Лопані віддали дітей в російський табір. Дітей нема.

Ви вже бачили це?
Під час російської окупації Козачої Лопані на Харківщині двоє українок віддали своїх доньок у російські табори "купатися в морі", але дітей їм так і не повернули. Наразі жінки не мають з дітьми жодного зв’язку і не знають, що робити.

Про це йдеться у сюжеті британського телеканалу Sky News Джерело: https://censor.net/ua/v3369546
За словами українок, окупанти пропонували відправити дітей до дитячих літніх таборів, що вбачалося непоганим варіантом на тлі постійних обстрілів.

Повідомляється, що дітей забрали 28 серпня автобусом, щоб нібито відвезти їх за сотні кілометрів до моря. Батькам росіяни стверджували, що це мав бути тритижневий відпочинок. Проте український контрнаступ змусив окупантів тікати із села і дітей вони не повернули.

"Я просто хочу, щоб вона повернулася додому якомога швидше, щоб поцілувати її та обійняти", – розповідає британським журналістам матір 13-річної школярки Наталія.

Інша жінка з цього ж села, Тетяна, також повідомила, що не має зв´язку зі своєю 9-річною донькою, яку відправила на відпочинок.

"Це дуже складно, тому що я не знаю, що робити. Ми просимо усіх повернути нашу дитину. Я не знаю, як вона себе зараз почуває... Ніхто не знав, що повернути буде так складно. Ми довіряли їм", – бідкається Тетяна.

У сюжеті зазначається, що всього повірили окупантам і віддали дітей у "літні табори" 13 сімей. Джерело: https://censor.net/ua/v3369546

Ермолайчик• 26 сентября 2022
А мозок у цих жінок є взагалі???

Свята• 26 сентября 2022
А как можно в войну отправить ребенка в лагерь? Я уже молчу сторон в раше
sobacura• 26 сентября 2022
Ідіотки, чесне слово.
irina _d• 26 сентября 2022
’ мы доверяли им’(с)
Я в офигении.
manik84• 26 сентября 2022
Ответ дляЕрмолайчик
А мозок у цих жінок є взагалі???
До вашого коментаря ні додати, ні відняти...
Шпетна дівка• 26 сентября 2022
Боже, кому довіряти???? Чи ви геть затуркані чи не бачите що ці падлюки витворяють ??
Will_Be...• 26 сентября 2022
Почему-то мне их не жалко...

Ермолайчик• 26 сентября 2022
Ответ дляWill_Be...
Почему-то мне их не жалко...
Мені шкода дітей. З якими зараз може бути, що завгодно. А оцих мамаш… 😡😡😡
автор Cамая умная • 26 сентября 2022
Я теж в офігєнії. Шкода дітей! Треба якось піднімати хвилю, може, знайдуться десь на території параши...
Limonka11• 26 сентября 2022
Господи, які ідіотки! Як же шкода дітей. Немає слів(((
Ермолайчик• 26 сентября 2022
Ответ дляCамая умная
Навіть якщо і знайдуться тепер ще спробуйте іх повернути. Всі розуміють - це майже дорога в один кінець
manik84• 26 сентября 2022
Ответ дляCамая умная
То хай мамки їдуть і шукають...віддати розуму хватило, а тепер голосять, замість щось робити
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляЕрмолайчик
А мозок у цих жінок є взагалі???
там замість мозку руЗЬкій мір
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляWill_Be...
Почему-то мне их не жалко...
і мені. Шкода лиш дітей, що стали заручниками цих ідіоток руЗЬкомірних
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляmanik84
+1000000, хай пи*дують до своїх ’освободітєлів’ самі, знайдуть дітей, а тоді вже хай Україна підключається до повернення
Allka- skakalka• 26 сентября 2022
Продадут в сексуальное рабство ,кошмар .
Мамы идиотки !
Да ,ч слышала ,что в Козачей Лопани калыровцам в ноги падали наши ,противно
Басина• 26 сентября 2022
Ответ дляШпетна дівка
І це після Бучі, Ірпеня...
Мушля51• 26 сентября 2022
Таке враження, що їм ці діти взагалі не потрібні були і вони просто здихались від них. Дури які. Так жалко дівчаток
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Мамы идиотки !
та такі ж і падали. Тільки не розумію для чого такий заголовок журналюги приліпили? Хто і кого викрадав?

СИРЕЛИ• 26 сентября 2022
Все равно, что отправить в село к Ткачу или Оноприенко на каникулы.
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляБасина
І це після Бучі, Ірпеня...
нуашо, їм так було з окупантами по-домашнєму
Джемма• 26 сентября 2022
Прошу не судить мамаш. Вы же понимаете что были обстрелы с двух сторон, оккупация?
irina _d• 26 сентября 2022
Ответ дляБасина
І це після Бучі, Ірпеня...
Та пипец просто, девочек взять и отправить своими руками хз куда.
Там у мамаш либо отсутствуют мозги вообще, либо неблагополучные бухарики какие-то, ибо адекватная мать до такого не додумалась бы никогда
Елена 1101• 26 сентября 2022
За животного переживаешь,когда болеет!А то ребёнок!!!Вообще,мозгов нет!!!Мало Бучи,мало Ирпеня,мало Херсона(детей изнасилованных забирают ежедневно в больницы Кривого Рога,гинекологии переполнены детками от 6-7лет!!!)
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляДжемма
Угу, а може рузькомірні перестануть прикриватись подібним? Як виїздити в евакуацію - так в нікуди не поїдемо. А як дітей відправити в нікуди - так ’довєрялі’
manik84• 26 сентября 2022
Ответ дляVlada-Maria
Абсолютно згодна. А то вони, *лядь, довіряли їм, а тепер спасіть- допоможіть. Хай їдуть, там же є кому довіряти.
Джемма• 26 сентября 2022
Ответ дляБасина
І це після Бучі, Ірпеня...
Почему это после? Это во время и было. Село близкое к границе. Я не думаю что там ТВ наше было и вообще критическое мышление у оставшихся. Люди жили текущим днём.
asjaua• 26 сентября 2022
В каждой области такая история. С Рубежного-Северодонецка-Лисичанска тоже нашлись дуры отправили, воют теперь.
asjaua• 26 сентября 2022
Ответ дляДжемма
Эвакуация? Всей семьёй.
Басина• 26 сентября 2022
Ответ дляДжемма
То краще було віддати дітей виродкам? А якщо зараз над ними щоденно знущаються? Невже це краще, ніж ховатись у підвалі від обстрілів?