Ви вже бачили це?
Під час російської окупації Козачої Лопані на Харківщині двоє українок віддали своїх доньок у російські табори "купатися в морі", але дітей їм так і не повернули. Наразі жінки не мають з дітьми жодного зв’язку і не знають, що робити.
Про це йдеться у сюжеті британського телеканалу Sky News Джерело:
За словами українок, окупанти пропонували відправити дітей до дитячих літніх таборів, що вбачалося непоганим варіантом на тлі постійних обстрілів.
Повідомляється, що дітей забрали 28 серпня автобусом, щоб нібито відвезти їх за сотні кілометрів до моря. Батькам росіяни стверджували, що це мав бути тритижневий відпочинок. Проте український контрнаступ змусив окупантів тікати із села і дітей вони не повернули.
"Я просто хочу, щоб вона повернулася додому якомога швидше, щоб поцілувати її та обійняти", – розповідає британським журналістам матір 13-річної школярки Наталія.
Інша жінка з цього ж села, Тетяна, також повідомила, що не має зв´язку зі своєю 9-річною донькою, яку відправила на відпочинок.
"Це дуже складно, тому що я не знаю, що робити. Ми просимо усіх повернути нашу дитину. Я не знаю, як вона себе зараз почуває... Ніхто не знав, що повернути буде так складно. Ми довіряли їм", – бідкається Тетяна.
У сюжеті зазначається, що всього повірили окупантам і віддали дітей у "літні табори" 13 сімей. Джерело:
Шпетна дівка• 26 сентября 2022
Боже, кому довіряти???? Чи ви геть затуркані чи не бачите що ці падлюки витворяють ??
Ермолайчик• 26 сентября 2022
Ответ дляWill_Be...
Почему-то мне их не жалко...
Мені шкода дітей. З якими зараз може бути, що завгодно. А оцих мамаш… 😡😡😡
Я теж в офігєнії. Шкода дітей! Треба якось піднімати хвилю, може, знайдуться десь на території параши...
Ермолайчик• 26 сентября 2022
Ответ дляCамая умная
Навіть якщо і знайдуться тепер ще спробуйте іх повернути. Всі розуміють - це майже дорога в один кінець
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляЕрмолайчик
А мозок у цих жінок є взагалі???
там замість мозку руЗЬкій мір
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляWill_Be...
Почему-то мне их не жалко...
і мені. Шкода лиш дітей, що стали заручниками цих ідіоток руЗЬкомірних
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляmanik84
То хай мамки їдуть і шукають...віддати розуму хватило, а тепер голосять, замість щось робити
+1000000, хай пи*дують до своїх ’освободітєлів’ самі, знайдуть дітей, а тоді вже хай Україна підключається до повернення
Allka- skakalka• 26 сентября 2022
Продадут в сексуальное рабство ,кошмар
.
Мамы идиотки !
Да ,ч слышала ,что в Козачей Лопани калыровцам в ноги падали наши ,противно
. Мамы идиотки !
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Продадут в сексуальное рабство ,кошмар
.
Мамы идиотки !
. Мамы идиотки !
та такі ж і падали. Тільки не розумію для чого такий заголовок журналюги приліпили? Хто і кого викрадав?
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляБасина
І це після Бучі, Ірпеня...
нуашо, їм так було з окупантами по-домашнєму
Елена 1101• 26 сентября 2022
За животного переживаешь,когда болеет!А то ребёнок!!!Вообще,мозгов нет!!!Мало Бучи,мало Ирпеня,мало Херсона(детей изнасилованных забирают ежедневно в больницы Кривого Рога,гинекологии переполнены детками от 6-7лет!!!)
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляДжемма
Прошу не судить мамаш. Вы же понимаете что были обстрелы с двух сторон, оккупация?
Угу, а може рузькомірні перестануть прикриватись подібним? Як виїздити в евакуацію - так в нікуди не поїдемо. А як дітей відправити в нікуди - так ’довєрялі’