Ви вже бачили це?
Під час російської окупації Козачої Лопані на Харківщині двоє українок віддали своїх доньок у російські табори "купатися в морі", але дітей їм так і не повернули. Наразі жінки не мають з дітьми жодного зв’язку і не знають, що робити.
Про це йдеться у сюжеті британського телеканалу Sky News Джерело:
За словами українок, окупанти пропонували відправити дітей до дитячих літніх таборів, що вбачалося непоганим варіантом на тлі постійних обстрілів.
Повідомляється, що дітей забрали 28 серпня автобусом, щоб нібито відвезти їх за сотні кілометрів до моря. Батькам росіяни стверджували, що це мав бути тритижневий відпочинок. Проте український контрнаступ змусив окупантів тікати із села і дітей вони не повернули.
"Я просто хочу, щоб вона повернулася додому якомога швидше, щоб поцілувати її та обійняти", – розповідає британським журналістам матір 13-річної школярки Наталія.
Інша жінка з цього ж села, Тетяна, також повідомила, що не має зв´язку зі своєю 9-річною донькою, яку відправила на відпочинок.
"Це дуже складно, тому що я не знаю, що робити. Ми просимо усіх повернути нашу дитину. Я не знаю, як вона себе зараз почуває... Ніхто не знав, що повернути буде так складно. Ми довіряли їм", – бідкається Тетяна.
У сюжеті зазначається, що всього повірили окупантам і віддали дітей у "літні табори" 13 сімей. Джерело:
Ответ дляVlada-Maria
Угу, а може рузькомірні перестануть прикриватись подібним? Як виїздити в евакуацію - так в нікуди не поїдемо. А як дітей відправити в нікуди - так ’довєрялі’
Вы шутите? Сколько машин расстреляли, которые пытались выехать...куди виїздити? Там тільки в рашу і можна було.
ось пише якась рашистка під відео :
Мне понадобилась 2 минуты,чтобы найти руководство этого лагеря.Не только ее девочка поехала в этот лагерь.Более 300 детей из Харьковской области принял этот лагерь.Лагерь находится в Геленджике.Детей не могли вернуть под обстрелы от рук освободителей.Было принято решение,что детей оставят в лагере.
Папоротник• 26 сентября 2022
Як віддати дітей свинособакам після Бучі може здаватися ’непоганим варіантом’. ЯК?!?
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляasjaua
В каждой области такая история. С Рубежного-Северодонецка-Лисичанска тоже нашлись дуры отправили, воют теперь.
чекай, у них ще Україна буде винна, бо нащо відбивали
Ответ дляДжемма
Почему это после? Это во время и было. Село близкое к границе. Я не думаю что там ТВ наше было и вообще критическое мышление у оставшихся. Люди жили текущим днём.
Пишуть - кінець серпня. За півроку майже інформація вже і в самі віддалені села просочилась.
Ответ дляБасина
То краще було віддати дітей виродкам? А якщо зараз над ними щоденно знущаються? Невже це краще, ніж ховатись у підвалі від обстрілів?
Вы села видели эти? Или теоретически пишите? Какие подвалы - там погреб максимум - это от чего спасет? Я мимо проезжала таких - попал снаряд тяжелый рядом - от дома щепки.
Ответ дляПапоротник
ну все-таки у них там в окупації могло не бути інтернету...
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляДжемма
не шучу. А треба було так досидітись? а навіть як і в рашку, то чого одна з другою не взяла дітей і не поїхала? бо харашо було, по-домашнєму з окупантами. Так харашо, що аж дітей довірили
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляmanik84
Так і їхали б на рашу разом з дітьми, там же душевно, довіряють вони рашистам.
+100000
Ответ дляirina _d
Ну, знаете, тогда уж лучше в рашку вместе с ребенком, а не отдать не пойми кому и куда в такое время.
Может и лучше. А брали их? Это очень спорная тема. Особенно для тех, кто рассуждает теоретически. Стоял вопрос о выживании как минимум. Сказали отправить - и отправили.
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляДжемма
так тим більше, чого було там сидіти, чого чекати?
Татьяна-bfd8• 26 сентября 2022
Ответ дляЕлена 1101
За животного переживаешь,когда болеет!А то ребёнок!!!Вообще,мозгов нет!!!Мало Бучи,мало Ирпеня,мало Херсона(детей изнасилованных забирают ежедневно в больницы Кривого Рога,гинекологии переполнены детками от 6-7лет!!!)
Там у людей другая реальность. Тем более за 7 месяцев оккупации там не было связи и инета. И даже если до них доходили новости про весь кошмар, то на уровне: да укры опять постанова придумали, то все враньё. Сами себя дамбим
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляДжемма
А чого хтось мав брати? Самій ніяк? Для чого ви фантазуєте і шукаєте виправдання чужій продажності?
Ответ дляasjaua
Капец логика. А давайте отдадим своих детей тем, кто в нас снарядами и по нам танками.
Как минимум - обсирать женщин, которые были в оккупации с первых дней войны не правильно. Вы знаете их ситуацию? Конечно же это не разумный поступок и прочее. Но уже факт свершился.
Ответ дляДжемма
Ну, я конечно, не знаю, как там оно было на самом деле, не была в том селе. Понимаю, что граница рядом с тем селом, но не верю, что нельзя было в рашку вместе с ребенком выбраться.
Я бы не смогла ребенка отправить в другую страну, к врагу, ещё и одного.
Татьяна-bfd8• 26 сентября 2022
Ответ дляVlada-Maria
Она уже виновата. И ещё виновата, что зсу пришли и освободили и испортили бизнес с русней
Vlada-Maria• 26 сентября 2022
Ответ дляJR-88
После слов о доверии к оккупантам ещё рано судить мамаш?
Так саме оце і є для мене маркер рівня моралі цих горе-мамаш. І така ж сама тут шукає їм виправдання