90x60x90• 27 сентября 2022
З обліком нас «трішки дезінформували»?
Отже, сьогодні я купила квитки до Катовіце (оскільки відбувається дивна гра у пінг-понг, стосовно обліку жінок) та спорт форму у Хумані, за 56 грн/одиниця( для подальших занять фітнесом в Україні) . Невизначеність напружує.
Ответ дляoksana 77
Так они вообще игнорят всех нас. Анна Маляр, которая обвиняла в распространении фейков, вообще закрыла комментарии на ФБ. Ее там даже отметить в комментарии не получается. Министерство обороны просто всех игнорит, как будто не видят они, сколько вопросов на эту тему под их постами. Я не понимаю, чего они добиваются. Они же не скрывая демонстрируют своё скотское отношение к нам и это видим не только мы. Сами же подрывают доверие людей к власти. Такое впечатление, что там работают вредители.
У Маляр давно комменты закрыты, с учетом это не связано.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 сентября 2022
Ответ дляyuliya3101
так 2-е чтение еще будет, получается?
В другому читанні приймуть добровільний облік жінок
I_Love_London• 27 сентября 2022
Ответ дляKateSavch
Так в этом посте ноль информации. Все что он там понаписывал и скрины мы и сами знаем и видели и сто раз тут в темах обсуждали.
Меня напрягает тот факт, что он писал «зарегистрирован» в Минюсте, а не «чинний» и слово «бюрократія», может, действительно тот вестник еще в публикации?
МАМА НИКИТКИ-2• 27 сентября 2022
Ответ дляKateSavch
Мені обіцяв скрин з офіційного вісника.
Но я не думаю, що влада так нагло бреше. Це анріал. Якби щось не так, то вилучили запис з реєстру Мінюсту
I_Love_London• 27 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мені обіцяв скрин з офіційного вісника.
Теж так думаю, але чому не викладає, якщо він опублікований ще 23.09?
Чому просто не викласти скрін й закрити це питання??
Харьковчанка2014• 27 сентября 2022
Ответ дляI_Love_London
Уже есть пост у него, девочки!!! Мы молодцы, надавили!
Если честно,не вижу,чтобы он дал какую-то конкретную новую информацию.Все знают,что этот Наказ существует,и даже номер его все выучили,и текст почитали,и в Реестре увидели.Именно эти факты не вызывают сомнений.Вопрос ,который беспокоит-это была публикация или нет.Именно от этого зависит его законность.А ,вот,про публикацию он молчит.На каком уровне приключилась бюрократия ,если официально(по информации с Реестра НПА) Наказ опубликован 5 дней назад в редчайшем 74 выпуске Вісника.По существу он так ничего и не ответил.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мені обіцяв скрин з офіційного вісника.
Я тоже склоняюсь к этому.
Просто немного удивляет такая ситуация, что люди сами не имеют доступа к тем вестникам - их нельзя просто так купить, почитать и закрыть вопрос. Могли бы сделать через сайт продажу любых номеров в электронном варианте. Какие-то дурацкие подписки через месяц есть, а актуальный номер купить нельзя.
21 век, куча технологических возможностей, а не идти в библиотеку когда оно там появится
МАМА НИКИТКИ-2• 27 сентября 2022
Ответ дляI_Love_London
Може його ще надрукували. Хто його зна чого.
Но якби було нечинним, то вже б С сайту Мінюсту прибрали б
Ось сьогоднішня стаття
Ola_la-d152• 27 сентября 2022
Ответ дляХарьковчанка2014
Да, по существу ничего...Один скрин вестника положил бы конец всей панике, но почему то его нет. И слова ’надеемся примем мой законопроэкт’ тоже в карман не положишь. Надежда умирает последней.
Ответ дляI_Love_London
Та думаю просто всем всегда было пофиг на тот вестник, бужанский его не выписывает и ему самому надо еще его найти.
Я когда искала где купить номер, то наткнулась на такую статью
А сейчас внезапно куче женщин он очень сильно понадобился)))
I_Love_London• 27 сентября 2022
Ответ дляKateSavch
Ми готові вже підписку на рік оформити))) Може, це план друкарні підняти продажі на той вісник?

МАМА НИКИТКИ-2• 27 сентября 2022
Ответ дляKateSavch
Я колись по роботі його виписувала. Но Він дійсно непотрібний і піврічна підписка коштує як трирічна повна підписка на лігу.
Доречі, в ньому також не все публікують. Більшість профільних наказів взагалі ніде не публікують. Тільки реєстрація в Мін’юсті. Норму закону про оприлюднення вже давно ніхто не витримує. Скоріше за все влада просто не очікувала такого ажіотажу з цим наказом. Він є і діє. А про публікацію ніхто не подбав. Тепер не знають що робити
МАМА НИКИТКИ-2• 27 сентября 2022
Ответ дляI_Love_London

Періодичність 101 р на рік? Два рази в тиждень)) В 2005 виходив раз в місяц
В наступному номері точно буде наказ. 🤣🤣🤣
Ответ дляI_Love_London
потому что нет ничего и они тупо тянут время. а потом - оп-ля, 1 октября, ну пардон, приказ вступил в силу.
вы реально думаете, что ни у кого (!!!!!) нет доступа к тому загадочному вестнику? если б там была публикация, она б уже облетела все соцсети, тг каналы и всё, что только можно.
Another Lyolya• 27 сентября 2022
Ответ дляscandi
та тому що, це рашенське іпсо по розхитуванню, дестабілізації.
У вчорашній темі написала це, автор мене відразу ж заблокувала.
Рашисти сплять і бачать розвал України зсередини, тому використовують будь-які способи.
Тут постійні панічні нагнітаючі теми, більшіст спрямована на ще більше погіршення нашого морально стану.
Заводить якесь чмо тему, приєдуються його ’колеги’ і давай розкачувати, створюючи необхідну картинку суспільної думки.
Люди, фільтруйте, будь ласка, все що читаєте, дивитесь, чуєте. Не недооцінюйте ворога. Такими методами їм вдалось за минулі роки заварити цю кашу з Донбасом, бандерівцями і тд
Так, цю тему постійно розкручують одні й ті ж люди. І незгодних постійно називають рашаботами/зелеботами. А в якості доказу тягають скріншоти, скрізь одні й ті самі, наче ніхто не розуміє, що таких доказів, за бажання, можна наробити купу, а краще - 2 або 3 купи))
А аргументи які шикарні! Якщо не показуєте документ - то його не існує
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
то може не публікують те що не сильно вимагає публікації. Просто в нашому наказі прямо в тексті написано що він набирає чинності після опублікування. Не в усіх наказає є така приписка. Я подивилася на сайті мо - в тексті більшості їх наказів написано тільки ’розіслати наказ’ і все.
А в усіх трьох наказах про облік (#313, #35 та #259) написано що треба саме опублікувати. І накази 313 і 35 точно були опубліковані, бо на сайті закон.рада є дані про номер сторінки у віснику і номер статті.
Another Lyolya• 27 сентября 2022
Ответ дляI_Love_London
Перепрошую, а хіба він надав скрін не тієї самої реєстраційної картки, що на неї посилання давали ще кілька днів тому, в вашій (і сусідній з нею теж) темі? Я про ось цю картку Але ж тоді вона вас не вдовольнила, то що змінилось?
Ответ дляAnother Lyolya
Мене особисто нічого в його пості не задовільнило. Нуль інформації, яку ми чекаємо.
Харьковчанка2014• 27 сентября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Объясните ,тогда ,в чем проблема показать публикацию существующего документа?Заодно,проведите мастер-класс по рисованию скриншотов переписки с МО.Это скриншоты моей вчерашней переписки.Конкретно заданные вопросы и ответы на них.Какие у Вас контраргументы?
Ответ дляI_Love_London
Но где же увидеть публикацию в вестнике? Я далекая от этого всего, но он же не предоставил скрин вестника
А в реестре может автоматом идет все. Если я правильно обьяснила, что имею ввиду) то есть, указано, что 23 будет публикация, в реестре автоматом появилось, а именно публикацию отменили.
Another Lyolya• 27 сентября 2022
Ответ дляХарьковчанка2014
Та хоч в пейнті відкрийте той скрін, затріть повідомлення в чаті і напишіть що завгодно, але бажано подібним шрифтом. Майстер класи з користування інструментами текст і ластик знайдете в ютубі.
Що стосується місцезнаходження екземплярів даного вісника - це все вже пару сотень раз обсудили в цій і декількох десятках попередніх тем. Особисто я на нього не підписана, але, якщо буде збір на придбання екземпляру - радо його підтримаю, нехай тільки це роздмухування вже скінчиться.
Харьковчанка2014• 27 сентября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Удалено администрацией...
Another Lyolya• 27 сентября 2022
Ответ дляХарьковчанка2014
Удалено администрацией...
Мені цікаво, ви що, не читаєте відповіді, а придумуєте їх самі? Ви спитали, як малювати скріншот переписки - отримали відповідь.
Харьковчанка2014• 27 сентября 2022
Ответ дляWhy
Я посмотрела,дату публикации пишут заранее.В реестре есть акты,где дата публикации ,например,8 октября.Как я понимаю,должны были опубликовать 23,но что-то изменилось.Иначе,выложили бы уже тот несчастный скрин с публикацией.Хотя бы,кто-то из депутатов.Вопрос в том,перенесли публикацию на другой выпуск или совсем передумали?Следующий выпуск 30 числа только...
Ответ дляAnother Lyolya
Яка ви розумна, ’збір’
Мені, наприклад, не треба збір, я сама згодна його купити, грошей не шкода. Аби ж було де купити! Він не продається в роздріб тупо ніде. Може ви знайшли продаж - то скажіть де і я куплю.
Я бачила тільки можливість оформити підписку аж на листопад.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 сентября 2022
Ответ дляKateSavch
Всі накази, що стосуються більшості населення країни підлягають реєстрації в Мін’юсті та офіційному опублікуванню.
Ну чекаємо. 1 число не за горами вже.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 сентября 2022
Ответ дляKateSavch
Це автор закону про добровільність військового обліку жінок. Це щас в того закону півсотні депутатів додалось. А тоді, в 21 році їх 2 чи 3 було. Він перший почав піднімати проблему обліку жінок. Тому, я чекаю від нього остаточної відповіді.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 сентября 2022
Ответ дляХарьковчанка2014
Вибачте, це ви де спілкувались з МО?