Кривая спроса• 28 сентября 2022
Процедура перекомісії по інвалідності дитини під час воєнного стану, хто робив?
Питання в назві. Від нас просять присутність дитини для подовження інвалідності. За законом наче повинні автоматично подовжувати.
Остановщица• 28 сентября 2022
Соседка делала 2 недели назад. Всё как обычно лежали в больнице. Дали заключение. Никакого автоматичного!!!
Кривая спроса
• 28 сентября 2022
Ответ дляОстановщица
От в тому і гівно. За законом одне а по факту інше. Я не готова дитину везти зараз в Кривий Ріг.
Остановщица• 28 сентября 2022
Ответ дляКривая спроса
Можете добиваться своего если по закону. Я написала что знаю. Если что мы рядом с Черкассами. Лежали в Черкассах в областной.
Кривая спроса
• 28 сентября 2022
Ответ дляОстановщица
Так, я розумію. Вже потроху почала вивчати питання. Цікавить хто був в такій же ситуації.