Ще з цiкавого Є ще такі хто не отримав 3 виплату від WPF? +10 Дия ВПО +4 Допомагаєте чужим людям фінансово? +31 Допомогу ВПО повністю блокуватимуть при доході понад 10 380 грн на людину +79 Поновлення виплат ВПО +11 Хто оформляв виплати ВПО на дітей по нових правилах вже? +22 1500 грн в апреле кто-то получил? +31 Не прийшла пенсія по інвалідності за 7 число. Яка причина? +152 Статус ВПО та житловий сертифікат +16 Які виплати на дитину після смерті батька? +40
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Україна відправлятиме продуктові набори до Африки4+974 А давайте проверим у скольких тут есть уже постоянный статус за границей3+693 Мужчина хам, так неприятно :( 2+482 Зависимость от нарцисса как избавиться 3+413 Як же батьки ламають життя своїм дітям2+352 В кого няні під час сну дитини займаються8+338 Яка вона гарнюня! Обожнюю її!2+322 ещё
Сейчас читают! сколько лет девушке? +341 Я не думаю що це нормально +331 Україна відправлятиме продуктові набори до Африки4+284 А давайте проверим у скольких тут есть уже постоянный статус за границей3+213 Фу, как люди там живут..+211 Як же батьки ламають життя своїм дітям2+202 Мужчина хам, так неприятно :( 2+202