Цветочница• 28 сентября 2022
Мами маленьких діток, підкажіть будь-ласка, гіппоалергійну суміш для ситості?
Дитині 6місяців, була тільки на ГВ. Хочу підібрати на ніч суміш для ситості, щоб вона спала до ранку. Є спостереження: коли дуже рідко випиваю лате або склянку теплого молока- в дитинки коліки, вздуття і плач. Коли п’ю йогурт, їм сир, ряженку- все норм. Яку суміш обрати? Тільки гіппоалергійну ?
НеКонец-Света• 28 сентября 2022
Нет, берите смесь с частичным гидролизатом белка, такая реакция на молоко это не аллергия.
Если есть возможность, то Нутрилон пепти
Техпаспорт на медузу• 28 сентября 2022
Хороші суміші - високадаптовані. Мало чим відрізняються від грудного, легко перетравлюються. Сумішшю зараз теж рекомендовано годувати на вимогу.
Навряд чи це те, що ви шукаєте.
Дочекайтеся прикорму і почніть з каш. Більше нічого на думку не спадає.
Навряд чи це те, що ви шукаєте.
Техпаспорт на медузу• 28 сентября 2022
Побачила, що у вас вже 6 міс. Проконсультуйтеся з педіатром, можливо вам підідйть каші, що випускають виробники сумішей.
Герцогиня• 29 сентября 2022
Ответ дляЦветочница
Всім дякую за відповіді!🫶
Берите обыкновенный нутрилон. Моя дочь с рождения на нем. Отличная смесь.