Пышечка• 30 сентября 2022

Розкажіть, будь ласка, як має виглядати засахарений гречишний мед?

Він темний? А якщо це не чиста гречиха, а з різнотрав´ям, то чи не має він, коли довго стоїть, розлоюватись у банці на кольори?
Засахареність мене не смущає взагалі, головне щоб на смак прийшовся)))
Хочу купити гречишний мед, та не знаю як обрати. Я взагалі солодке не люблю, окрім шоколадок і гречаного меду. Якщо мене продавець обмане - мені доведеться подружці віддати, бо сама їсти не буду.
автор Пышечка • 30 сентября 2022
Знайшла я на ОЛХ оголошення, написала продавцю. Але мене смущає що мед насправді не темний як на головному фото оголошення. Це не чиста гречиха?

Ноунэйм• 30 сентября 2022
Так и выглядит
автор Пышечка • 30 сентября 2022
Я всі ссилки на оголошення позатирала, так що, наче, не порушую правил сайтів?
Лагшмивара• 30 сентября 2022
Продавцю ви правильно писали: гречаний
неДоЖиру• 30 сентября 2022
Скільки коштує літра?в мене є гречаний засахарений він темніший і коштував 220 грн/літра
Professional Visage• 30 сентября 2022
Автор, мне кажется мед сбитый. Люблю гречку, но такого вида меда никогда не было.
автор Пышечка • 30 сентября 2022
Ответ дляProfessional Visage
Чому Вам так здається?
Розкажіть, будь ласка, я так хочу навчитись обирати мед!

забиякина• 30 сентября 2022
У меня жидкий был, так он реально коричневый, как гречка, как он посветлее , не думаю, что это гречишный
автор Пышечка • 30 сентября 2022
Ответ дляЛагшмивара
Продавцю ви правильно писали: гречаний
Ну, вибачте, я тільки починаю розмовляти українською, тому роблю помилки. Вказуйте мені, будь ласка, де.
Все життя була російськомовною, але мені зараз хочеться балакати на мові Батьківщини, а не на мові країни-агресора.
забиякина• 30 сентября 2022
Погуглите, совсем др цвет
http://www.honey-shop.com.ua/grechishnyj-med
автор Пышечка • 30 сентября 2022
Ответ длянеДоЖиру
100 гривень.
Я у нашому місті нещодавно на базарі бачила темний гречаний вартістю 175 грн/півлітрова банка. Тому пішла шукати на ОЛХ.
автор Пышечка • 30 сентября 2022
Ответ длязабиякина
Погуглите, совсем др цвет
Дякую!
Белочкой зови• 30 сентября 2022
Гречишный мед помню всегда был дома в детстве. В банке он был засахаренный светло-коричневый, и там всегда был слой жидкого, не засахарившегося тёмно-коричневого меда
Артура Пирожкова• 30 сентября 2022
У нас такой цвет был, когда он с частью подсолнуха был, подсолнух давал такой светлый оттенок.
Но конечно гречку лучше по вкусу пробовать, ее ни с чем не перепутать ммммм вкуснота
Трактор Вика• 30 сентября 2022
мед з гречки темний. як гречка колір. соняшник якщо домішаний чи різнотрв’я , то світліший відтінок. але на фото точно не гречаний.
і ще на смак у гречаного така пекуча нотка є.
Трактор Вика• 30 сентября 2022
вас обманює продавець з олх. то не гречаний в неї мед на фото. вбийте на олх у пошуку гречаний і ви фото темного меду побачите. через 3 і більше місяців він починає загусати. колір стає світліший при цьому. але все рівно темнуватий
неДоЖиру• 30 сентября 2022
Ответ дляПышечка
100 гривень.
Гречаний мед не може коштувати 100 грн, скоріше за все якесь різнотрав´я.
Кошечка-муркошечка• 30 сентября 2022
Гречаний та липовий мед найдорожчі, ціна від 150 грн. за пів літра!