Брехушка• Изменено 30 сентября 2022
Разве бывают роды за 20 минут?
В каком-то видео блогер сказала, что родила за 20 минут (в США). Разве так бывает? Это даже меньше, чем пломбирование зуба.
П.С. Детей пока нет.
Атятя_тётя• 01 октября 2022
У мене так подруга народила. Відчула що вже трохи протягує спину. Пішла в душ щоб приготуватися до пологів, каже взяла в руки бритву ніжку підняла і води відійшли і каже, що відчула одразу, що й народжує. Викликала швидку, поки швидка приїхала, вона вже сама народила. Каже що добре хоч доперла двері відкрити. На все про все було 15-20 хв.