Смешнюча• 01 октября 2022
Надкусочная пломба:( жахливо шепелявлю
Нижня щелепа як нерухома, це пройде? Чи лише коли знімуть пломби? Їсти вже наловчилась за тиждень, а говорити біда біда огорчєніє((
Вилами по Воде• 01 октября 2022
2 варианта :либо Вы привыкните, либо пройдёт как будет постоянная.
Временные по идеи кое как лепят .
ПешитеБесАшипок• 01 октября 2022
временную они налепили как попало видимо прихватив соседние зубы, а постоянные всегда отделяют от соседних зубов. ну если у врача руки с нужного места конечно.
Смешнюча
• 01 октября 2022
Ответ дляСалт
Вы можете подойти к врачу и попросить подправить пломбу
То її спеціально поставили щоб не змикався прикус. Через це і говорити норм не можу. Якщо прибрати зкушу брекети з нижньої щелепи
Смешнюча
• 01 октября 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Та ні, це спеціальні пломби надкусні, для роз´єднання верхнього і нижнього рядів зубів
Смешнюча
• 01 октября 2022
Дивно, так багато тем про брекети, невже нікому не ставили такі пломби?