Не куру• 03 октября 2022

Які суми та як часто донатите на ЗСУ?

lith_oops• 03 октября 2022
Ответ дляchueva.a
А такой парафин подойдёт для свечей окопных?
У меня подруга делает, не я сама, я в Словакии.
Говорит, П2 надо, чтобы не коптило. Другой коптит сильно.
Розница - 160-170 за 1 кг, опт - 120, от 5 кг и очередь на него.
Вот сейчас она партию купила, будет делать. Очередь подошла на опт. Понемногу скинулись с девочками.

Ластоноша• 03 октября 2022
каждый день почти 100-150 грн и буду дальше продолжать !
бювет_в_обед• 03 октября 2022
У зсу хорошая ЗП,я думаю они в курсе что скоро зима и нужно купить теплые носки
Интернет Бродилкин• 03 октября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Я у декреті, чоловік працює у критичній інфраструктурі, його не відпускають- бо підготувати такого фахівця треба мінімум 5 років. Від його дій (і дій його служби) - залежить надання послуг електропостачання десь до 70 тис людей + ЗСУ також живиться від тих пошкоджених русньою підстанцій.

Тож так, я йому передам ваші побажання.
Та можете не передавати, я в шоці від людей які мислять такими порівняннями. Позорище просто
Ковбой Хагис• 03 октября 2022
Перечисляю несколько тысяч в мес. (я нормально зарабатываю, и могу себе позводить), но только знакомым, которые волонтерят, которых я знаю лично и доверяю (это люди, с которыми я работаю уже много лет и хорошо знаю их по жизни), знаю конкретно на что идут деньги, на нужды какой роты/батальона/человека и какие суммы. Несколько раз скидывала на обмундирование/экипировку конкретным своим сотрудникам, которые служат. Кешбеки всякие тоже идут на донат, но там мелочи, перечисляются на всякие фонды типа Повернись живим. Принципиально не доначу по объявам из соцсетей.
Верю в нашу скорую победу!

Очень противно, что государство и властьимущие, олигархи не покрывают не просто забаганки, а необходимые вещи для ЗСУ. И бесят псевдоволонтеры, которые светятся ради пиара и собственной выгоды
Интернет Бродилкин• 03 октября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Зараз ще чекаю вискази- щоб я кинула малеча та йшла робити, щоб донатити чи зразу в ЗСУ)))

Що зі зглуздом у таких людей я і не розумію..
А що з глуздом які пишуть що на передовій зп 100 тис тому нічого їм не дам?
chueva.a• 03 октября 2022
Ответ дляlith_oops
Ну П2- это пищевой считается, а аптечный этот тоже очищенный. Думаю, подойдёт. Получилось пока такой достать.

Интернет Бродилкин• 03 октября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Ви не перекручуйте.Ніхто вам ніяких вказівок не дає.
Не потрібно рахувати військових зарплату ,їхній труд неоціненний.
От власне
Ламзак_сдутый• 03 октября 2022
50 євро в місяць. Товаришам сина, тим хто зараз на передку і збирає на необхідне . В минулому місяці хлопець збирав на другий комплект теплої уніформи для себе і товаришів. В цьому місяці інший хлопець збирає на авто. З світу по нитці...молюся за хлопчиків наших
Ростки жимолости• 03 октября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Так а чим дати?
КаРаКаТиЦа• 03 октября 2022
сплатила 100 тис.грн 25 лютого від себе, і 25 з бізнесу, зараз немаю чого донатити
Сфера влияния• 03 октября 2022
По різному, 1000, 500, 200. Час від часу, іноді частіше, іноді рідше
Простоваля• 03 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Ни копейки, первого июня украинская армия утянула мою машину из гаража, залезли в дом. Думаю, на этом мой вклад окончен. Сейчас меня будут матрёшкой обзывать.
А на Херсонщині у батька на роботі росіяни прийшли з автоматами і забрали робочу машину, а ще знайомий повісився в Укрніозі біля Херсону, бо голодав, не було що їсти, роботи немає, чоловікам гуманітарку не дають. І буде таких історій ще більше, якщо нашим хлопцям не допомагати. Ви дуже надіялись на державу, щоб мати власне житло? Ні, але це ж в Конституції прописано. То чому, під час війни, ви свято вірите, що при дефіциті бюджету держава повинна забезпечити наших хлопців всім необхідним?
Говорящая галограмма Чингисхана.• 03 октября 2022
перечисляю Притуле, Наталье Яремчук и когда Ростислав Семкив переводы Тома Купера кидает. Плюс в телеге, когда на Херсонское наше направление собирают.
суммы разные 200-500грн.
Сфера влияния• 03 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
За підсумками місяця з чоловіком направляємо допомогу рівними сумами до фондів Притули і Чмута.
Протягом тижня роблю невеликі донати на прицільні збори, яким довіряю - автівки, дрони, тепловізори і тд., залежно від залишку на рахунку, від 50 до 500 гривень. Буває і пусто на якомусь тижні, тоді не доначу. Таке життя. Хоча в мене є друзі, що і по 5 гривень донатять, але майже щодня.
Також закриваємо фізичні збори (збирали білизну з бавовни хлопцям у прифронтовий госпіталь, вільні м´які речі туди ж).
Яка Ви молодець!
Сфера влияния• 03 октября 2022
Ответ дляПочемучечка
Доначу двум людям, которым доверяю, каждый раз, когда они делают сборы на конкретные запросы от ЗСУ.
Просто так ’на ЗСУ’ - нет.
У меня свой ЗСУ, который много чего покупает сам себе и на свою роту.
Ну так це і є підтримка ЗСУ, тим паче коли знаєш безплосередньо.
Я також більше підтримую тих, кого знаю безпосередньо: знайомі, знайомі знайомих
Ответ дляПростоваля
Боже який жах ...
Кондуктор трамвая• 03 октября 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
я уже своё отдонатила - моего сына забрала война((
и денег сейчас попросту нет.
как только изменится моё финансовое положение, снова буду помогать нашим защитникам - в память о сыне и во имя победы.
Слов нет. Ни сочувствия ни соболезнования не выскажу, так как это вам все равно не поможет и не утешит. Лучше помолюсь на него и за вас. Я просто передаю вам и вашему сыну низкий поклон. С огромной благодарностью склоняю перед ним свою голову. Подвиг его безграничен. Благодаря ему мы живы. Пусть господь поддерживает вас в этой скорби, пусть даёт силы и крепости духа пережить эту утрату. Вы мать с большой буквы, вы воспитали героя. Спасибо вам !
Простоваля• 03 октября 2022
Ответ дляКисельная барышня
Знакомых, соседских пацанов- в гробах везут каждый день, только успеваю на похороны скидывать…ой, больная тема эта … только с кладбища и через три дня опять, уже везут тело сотрудника с Красного Лимана
Так може, потрібно донати, всіма силами допомагати, щоб не було пізно? Бо за вашою логікою, нащо донати - всеодно вб‘ють, а так гроші на себе витрачу…

МимоПробегала• 03 октября 2022
А мені складно відповісти. Для мене донат - це як відкупитися, замолити гріхи перед ЗСУ. На початку війни донатила. Потім почала консультувати безкоштовно, працювала в харківському метро, тим самим робила свій внесок у перемогу. Тепер, якщо є зайві гроші, доначу на Хартію, бо там служить мій чоловік. А так продовжую робити свою роботу, плачу комуналку і податки, цим підтримую бюджет
Люда Людоедова• 03 октября 2022
Я на зсу не доначу. Але конкретним людям так. Як коштами так і речами, в основному цигарки, кава, цукерки. Або що просять.
Паравозик• 03 октября 2022
Дівчата питання таке в мене. Ще в перший день війни вирішила , що комусь з солдатів оплачу ’ремонт’ зубів. Імпланти , вініри чи що б не було потрібно.
Доначу не багато , на великі збори переважно. Зараз скину 200 грн на повернись живим .
Питання в тому чи не буде чітерство оплатити лікування зубів , протези імпланти моєму брату який пішов в армію . У нього проблеми були і до того з зубами. В іншому випадку , я б не була готова йому це оплатити.

П.с. якщо виживе , штурмова бригада (
lith_oops• 03 октября 2022
Ответ дляchueva.a
Я не прям специалист, сама же их не делаю. Просто подруга-волонтер (она по жизни волонтер, только по котикам, давно знаю и доверяю) еще и окопные свечи стала делать. Вообще за свои, но еще подруги подтянулись. Вот как-то так и получается. С миру по нитке - даст Бог, теплее будет нашим ребятам.
lith_oops• 03 октября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Они сами парафин не закажут и окопные свечи не зальют. ((((
Не танцую- но пою• 03 октября 2022
Десь 2000 з кожної зарплати.
Ростки жимолости• 03 октября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Так ви мені відповісте? Чим і як мені допомогти/дати кошти ЗСУ?
Упругая попка• 03 октября 2022
Ответ дляПаравозик
Навіть на компакт диски для ваших асвабадітєлєй ?
Навить навить.
Марічка• 03 октября 2022
не знаю, много или нет. Один раз 20 тысяч отправили, второй раз 20 отдали парню, который служит на его подразделение. Тысяч 7 отправили туда же на определенное подраазделение. Ну и по 300-500 грн знакомым кто на что собирает. В квартире переселенцы живут за коммуналку. Приехали в гости к нашим знакомым 23 февраля из Херсона на 4 дня. Так здесь и остались.
Простоваля• 03 октября 2022
Ответ дляРостки жимолости
В соцмережах розповсюджуйте інформацію про збори волонтерів,яким довіряєте, навіть репости - це вже допомога.
Неправдиша• 03 октября 2022
0. Тут самой бы выжить