Алиса в стране Советчица• 06 октября 2022
Що зробили? Чи так і живете?
Питання тільки до тих, хто зрозумів одного дня, що чоловік з яким ви прожили багато років (в моєму випадку 15) одним днем став дратувати просто п.ц
Хочеться від нього втекли і не бачити (((
Реально як прозріння
(Двоє дітей все не так просто)
Реально як прозріння
(Двоє дітей все не так просто)
Гербария• 06 октября 2022
Це просто такий період, ми зараз живемо окремо через війну і мені його дуже не вистачає
Алиса в стране Советчица
• 06 октября 2022
Ответ дляГербария
Ми разом
І він став мене дико бісити
Не можу навіть слухати його(((
Мене лякає мій стан і відношення до нього
І він став мене дико бісити
Не можу навіть слухати його(((
Библиотекарь• 06 октября 2022
Поговорила, выяснилось, что точно стали чужими. Развелись, теперь новые семьи. Дружим
Алиса в стране Советчица
• 06 октября 2022
Ответ дляБиблиотекарь
Блін страшно, як брат
Діти люблять його
Я заздрю жінкам які легко починають нове життя
Діти люблять його
Кривая спроса• 06 октября 2022
Будьте обережні. Теж так думала поки не кинув мене. Потім пошкодувала сильно поо це
Аноним Завхоз• 06 октября 2022
Спробуйте побути окремо, зрозумієте. Тим паче, що зараз є можливість і привід.
Библиотекарь• 06 октября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Блін страшно, як брат
Діти люблять його
Це здається важким, страшним. На справді все виявилося простіше та правильніше. Жити у щасливій атмосфері спокою, діти швидко адаптуються, приходить нове кохання, до того ж я знаю, що тепер мені важливе в людині і т.ін.
Будьте щасливі!