Запретный фрукт• 07 октября 2022

Баду і тіндер. Якийсь жах.

То всі такі сайти знайомств? Я взагалі знайома з цими сайтами вже декілька років, і там фактично одні і ті самі обличчя і багато одружених які шукають щось одноразове. Де ви знайомитесь з нормальними, освіченими мужиками? Де ви зі своїм познайомились? Ні один не подобається( якесь таке все фу, зареєструвалась і вже навіть не заходжу туди. Порадьте щось. Але десь серцем розумію багатий успішний і розумний там навряд буде, погоджуєтесь? Це велика рідкість. А де тоді такі знайти? Я не можу(
Мелочунь• 07 октября 2022
Ответ дляМааарковная
И мода у мужиков - уменьшать свой возраст на 10 лет. Зачем???
Ну да, врут больше женщин
автор Запретный фрукт • 07 октября 2022
Один каже а ти скільки платиш за зйомну квартиру? Відразу в перші хв розмови я тиру кажу а нащо тобі? Він ну просто
Я сказала він такий Бля ти що такі бабки і мало не мати в трубку я в шоці..
Я поклала трубку і в блок відразу
Шок (
Дама_из_рекламы• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Поставила що я за кордоном
Люди добрі дайте спокій. Наші чоловіки типові : якісь дешеві кросівки, худий високий дурна кепка і джинси і тільки прівЕт. Ну або мусульмани . Що робити?
Автор так вы зря думаете что они уже готовенькие вас ждать будут))) Вы подберите более менее нормально отмойте,на свой вкус оденьте и будет вам счастье) Серьезно, я как вспомню своего мужа 18 лет назад так вообще не понимаю как я могла там что-то рассмотреть))) он ведь прятался как мог) под своими лохмотьями))))
Комиссия50%• 07 октября 2022
Автор, я в такой же ситуации и такие же спечатления. Я в Польше, хочу с кем-то познакомится, на Тиндере один мусор. Очень очень редко кто-то приглянется, но тогда он пассивен. Я очень красивая женщина, но найти мужчину не могу
автор Запретный фрукт • 07 октября 2022
Ответ дляМелочунь
А мне тиндер не зашёл вообще, пробовала несколько раз. А вот на Баду везёт, уже 3 отношения. С последним познакомились в августе, пока полет нормальный. Но дебилов там хватает конечно
мені теж одного разу тільки повезло
більше не везе. зараз лишились друзями , він іноземець і просто хороша лбдина але вже не в Україні
Але секс був бомба)) вже роками знаємось
НичеНипанимаю• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Мені такий років навіть 40 підійшов би, мені 28 буде))
Везет вам, мне 45 😥
И то не хочу,что попало. Лучше уж тогда самой.
автор Запретный фрукт • 07 октября 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Мене не цікавить таке.
Вони ж не будуть брати 120 кг чекати поки вона схудне і забере прищі з обличчя правильно?
Божья коровка• 07 октября 2022
На баду познакомилась с одним классным айтишником во время карантина )
Потом увиделись, говорю : «там все такие тупицы, один ты нормальный оказался», а он мне : «аналогично» 😂
Подруга у меня после этого тоже на балу пошла в поисках айтишника
Там такие приколы были : то 34летний геймер, то парень, который живет на ставках, то чувак, что с мамой живет и на складе в атб работает, то колхозник какой-то
автор Запретный фрукт • 07 октября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Везет вам, мне 45 😥
Слухайте що мені везе? Що таке 45? Дєвочка ще
Бентливуман• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Ну мені не подобаються ті накачані які виглядають як егоїсти, якщо вони ще з гордою мордою фотки ставлять і губи майже качкою роблять.
Для мене сексуально коли чоловік заробляє класні гроші, не худий і не грубий і вміє класно в ліжку поводиться без заборон ))) оце сексі для мене.
А ви скільки заробояєте?
автор Запретный фрукт • 07 октября 2022
Ответ дляБентливуман
А ви скільки заробояєте?
Мало)) тому і шукаю когось класного)))
Стриптизерка• 07 октября 2022
на СЗ знайти адекватного біда)
бо вони там шукають або флірт або гуляння.
а ті що шукають створити родину - нам не подабаються))
ще й писати першою можна лише через розділ ’ люди поруч’ ( лайфхак)
та на вулицях вже не знайомляться з багатьох причин - по -перше не ясно чи ви у активному пошуку, а той що ризикне - може бути бабніком.
на баду - видаляла періодично профиль, мені вже за ці вовзрати анкет навіть безлімітний преміум дали за стільки років)) пару побачень було - різниця анкета-реальність - це капець, треба питати саме актуальтне фото чи ’селфі зараз’.
Тіндер - взагалі - дно) всі такі VIP - як пара навіть співпаде - то мовчанка, навіть першою віталась - тиша. Ботоферма)))
Каравай-каравай• 07 октября 2022
Сосед мой айтишник, 35 лет, еврей, это к тому, что выездной, вдруг кому выехать надо. Рассказывал мне про свои приключения на СЗ. Все то же самое-и возраст женщины приуменьшают, и фотки ставят лет на 5 моложе, а на свидания приходят на 1- кг больше, и после первых встреч много претензий уровня ’Ты мне почему вчера не позвонил, почему не пригласил к себе’.
Внешность у него ок, в общении тоже ничего. Но найти непросто.
Комиссия50%• 07 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
на СЗ знайти адекватного біда)
Проблема не в тому що шукають флірт чи гуляння, а що в певному віці всі нормальні чоловіки вже давно одружені і мають стосунки, а там збирається всякий непотріб
автор Запретный фрукт • 07 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
на СЗ знайти адекватного біда)
Короче толку мало з тих дешевих сайтів знайомств.
Стриптизерка• 07 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
так фото треба або посилання ))
автор Запретный фрукт • 07 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Ага значить не тільки мужики нам брешуть , жінки теж хитрунки)))
nutty• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Поставила що я за кордоном
Чекати долю...
Комиссия50%• 07 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
стосовно фото теж погоджуюся. Я тиждень назад зустрічалася з чоловіком, то я його навіть не впізнала при зустрічі
Стриптизерка• 07 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
навіть одружені також там)))
та й одружений - не факт що ’нормальний’)))
автор Запретный фрукт • 07 октября 2022
Ответ дляnutty
Чекати долю...
Слухайте та доля може не прийти якщо сісти і чекати.
Экспертиза• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Вы описали мой идеал мужчины
Дама_из_рекламы• 07 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Вот верно говорите, и женщин это тоже касается...
автор Запретный фрукт • 07 октября 2022
Ответ дляЭкспертиза
Вы описали мой идеал мужчины
Ну це типу ок, всі мають різні preference так скажемо))
nutty• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
До меня доля після двох шлюбів прийшла ))
Комиссия50%• 07 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
навіть одружені також там)))
ви знаєте, з того, що я знаю, якщо чоловік нормальний, то дуже швидко там когось знаходить. Знаю кількох, як тільки вони ’пішли на Тіндер’, одразу знайшли стосунки, мій колишній чоловік в тому числі
Каравай-каравай• 07 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
так фото треба або посилання ))
А я его не сватаю. Большой мальчик, сам пусть разбирается.
Просто пишу, что у мужчин проблемы те же на СЗ.
Стриптизерка• 07 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
треба просити до зустрічі ’ а ну зробби селфі зараз’)))
Комиссия50%• 07 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
я тут тему нещодавно створювала, просто вирішила, що перший раз домовлятися на каву на 30 хвилин
Комиссия50%• 07 октября 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
вірю, що так.. але я не бачу які там жінки...