Доброго дня, підкажіть, будь ласка, курси перевірені, які швидко готують до TOEFL, потрібно підлітку.
Фантасмагория• 08 октября 2022
Ответ дляАквис
Подскажите пожалуйста, а зачем это нужно подростку?
Я серьезно. Ни в коем случае не подумайте, что вопрос с подковыркой. Наоборот. У меня дети мелкие ещё. Просто интересно, какие это даёт нужности подросткам. Спасибо.
Наверное учиться будет за границей ребёнок?
Или какие могут быть ещё варианты?
Ответ дляАквис
Для вступу до вузу в США, але ми думали, що ще ж час до кінця року, а як нам повідомили, то його треба буде здавати у грудні.
Ответ дляАквис
Для вступу в іноземній виші, щоб податися на програми а-ля flex
Американці пропонують свої вузи для самих найкращих спортсменів, де вони там будуть навчатися, тренуватися і виступати за університети, це не а- ля, якщо що то моя донька в 14 років стала рекордсменкої України, в 13 майстром спорту, тому й запропонували, це трохи друга програма.
Оленка Киць• 12 октября 2022
я знаю сайт з репетиторами EasySchool, там можна з репетиторами підготуватися, нажаль курсів не знаю