Сижуревувшоке• 09 октября 2022

Який же гарний хлопчик, як тільки жаль

Не підписана, випадково видало його сторінку в інста. Гарний. Так зрозуміла, що втратив ногу у війні. Як же жаль, стільки прекрасних молодих людей понівечено, а скільки загублено.... Тема навіть не для обговорення, просто хотілося з вами поділитись
Атаманша• 09 октября 2022
Все в нього буде добре

Покращена• 09 октября 2022
Він сильний, він справиться!
Не за Будка• 09 октября 2022
Це ціна війни і наших життів, тих у тилу. Потрібно пам´ятати про це тепер завжди. Ось дізналася, поховали хлопчика 20 років, 5 місяців тому збирала для нього амуніцію
Отвечаю всем• 09 октября 2022
Не шкода
Я пишаюся такими людьми
Не треба їх жаліти, вони - герої.
Ваші жалісливі погляди на вулиці лише дратують.
Красень, все у нього буде чудово.
І я хочу вірити, що саме після цієї війни наша країна нарешті отямиться і будуть розроблені програми для фізичної і психічної реабілітації, протезування.
РукиМыли?• 09 октября 2022
От этого хуже он не стал .
автор Сижуревувшоке • 09 октября 2022
Ответ дляНе за Будка
У мене в кращої подруги мододший брат загинув літом. Вона ще не може прийти в себе
Не за Будка• 09 октября 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Мій теж воює, відганяю ці думки. Вже було поранення, як тільки більш менш відновився, то одразу туди поїхав.
Намакушка• 09 октября 2022
Він воїн, а не хлопчик. Ціною власного життя і здоов´ я не дає здійснитися повзучій чумі по всій Україні. Не дає окупувати інші міста та села, не дає влаштувати у них фільтраційні табори і занепастити, запрограмувати дітей стати орками.
Марс атакует• 09 октября 2022
Таких хлопців нажаль багато.В нашому місті хлопець років 19-20 залишився без обох ніг,зараз десь на реабілітації.Такий красень і ще зовсім дитя

Fashion_besties• 09 октября 2022
Те, кто пишут бравады что не надо жалеть.
У него, к сожалению, удалена и бедренная кость.
Представьте себя без ноги, почти все виды привычной активности недоступны, даже пешие походы. Да, можно ходить в тренажёрный зал но и там можно использовать только некоторые тренажеры.
Партнёр или партнерша должна взять почти полностью на себя быт (а что если устанет от этого в итоге?).
Как водить авто?
Это уже не говоря о том что при длительном ношении протеза идёт давление на ткани и они воспаляются, вплоть до того что там образуются абсцессы и нужны повторные операции.
Вы просто не понимаете как изменилась жизнь человека до и после не в лучшую сторону.
Наоборот, должно быть сочувствие к таким людям и активное участие в их жизни, даже соседи, знакомые должны предлагать помощь, например, отвезти-привезти и т.д.
18 мнеУЖЕ• 09 октября 2022
Дуже гарний. Його по телику показували у якійсь соціальній рекламі. І не важливо є нога чи ні,він сексі. Важливо для тих,кому тільки гроші від мужиків треба,а не кохання
Rikitikitavi_2022• 09 октября 2022
’В бою погиб директор Попаснянского лицея №1 и учитель истории Виктор Шулик.’ Хороший мужчина из Луганской области, всем пожелал счастья, здоровья, поздравил с новым учебным годом, пожелал сохранить жизнь всем и его убили русские твари, просто взяли и убили, доброго светлого порядочного мужчину за то, что защищал свою землю и свою школу и свою семью, взяли и убили проклятые русские выродки. Царствие небесное всем украинцам погибшим в этой бесчеловечной преступной войне, защищающим свою землю. А с этим мальцом-удальцом все будет ок, пусть идет на айтишника, ему сейчас любую программу бесплатно дадут на обучение, и в бассейн хай прет, ему полезно, у меня слабозрячие с веревочкой вслепую плавали, видела и одноруких в бассейне, плывут все отлично, надо создавать свой аналог Инвиктус Геймс и перестать ныть, у меня дед-украинец майор руку потерял на войне, защищая таких тварей как русские от фашистов, чтобы они потом спустя столетие как фашисты пришли меня убивать русская мразота.
LidiyaZi• 09 октября 2022
Ця тема не етична. Автор ви в хлопця питали дозволу на таке? Це вам тваринка чи що? Уявіть , якщо він сюди зайде за чиїмсь лінком? Люди, ви що творите!?
Все буде Україна• 09 октября 2022
Чого жаліти? Ви знаєте, що протези не всім дають???? Йому пощастило! Він живий і може стояти, а не у візку...
Все буде Україна• 09 октября 2022
Ответ дляLidiyaZi
Погоджуюсь, скарга
Марс атакует• 09 октября 2022
Ответ дляFashion_besties
Как водить авто?
Бравади бо то не в них кінцівки немає по саму дупу,ось і пишуть.
Я в січні руку зламала,гіпс по саме плече і ось тоді я зрозуміла,а в нас же ніц не пристосовано для інвалідів!Пішла у лікарню,а там у вбиральні такий замок,що його здорова людина не закриє,а не те що я одною лівою.
Як молодому хлопцеві бути у транспорті наприклад,ми ж усі бачимо що немає ні пандусів,ні підйомників,та то таке
А дитя я наприклад написала,бо ще життя не бачив,а вже воно без ніг
Марс атакует• 09 октября 2022
Ответ дляВсе буде Україна
Погоджуюсь, скарга
Почалося божевілля
Апофиозная• 09 октября 2022
Ответ дляFashion_besties
Как водить авто?
Авто с ручным управлением даже в союзе были, не думаю, что это проблема. А так да, это ужас, конечно. Тем более, в таких масштабах (
В каждой бочке...• 09 октября 2022
Мені теж жаль наших хлопчиків та мужчин. Їм ще жити та жити, а рівень якості життя в таких випадках значно погіршується.
І ми віддаємо кращих, а підарасня присилає до нас те, що треба утилізувати — наркоманів, алкашів та маніяків.
Ось чому мені серце крається.

кураГАЛЯ• 09 октября 2022
Гореть в аду всей параше вместе с ее стадом!
Страна ублюдков
ЛисАпедная• 09 октября 2022
Видаляйте. Ви не маєте права мусолить чиєсь життя.
Я біля торгового центру з машини вийшла і двох таких хлопчиків побачила, комок ковтнула і пішла, хоч хотілось обійняти і плакати.
Людям і так тяжко, щоб ще їх розглядали як на параді
Челюскина• 09 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Почалося божевілля
До чого тут ’божевілля’ ? Так, такі теми актуальні, але вони мають бути безособистисні. Цей герой проходить через багато психологічних етапів і тут йому темою з совєтчиці по голові? Автор в нього дозволу не питала на таке і він не погоджувался, вам би було приємно обговорення вас особисто у такому ключі позаочі?
Зубожиння• 09 октября 2022
Вчера в селе, где я живу теперь, у магазина спросила у женщины кое что, а она в ответ стала буквально плакать что мужа забирают на фронт, 3е детей.... Я сама расплакалась с ней. Очень жаль, что много молодых мужчин могут не вернуться, дети остаться без отцов. Понятно, что нужно защищать страну, и когда это статистика, то не так реагируешь, что ли. А когда это женщина стоит и перед тобой плачет...
ЛисАпедная• 09 октября 2022
Автор під анонімом виклала фото людини на загальнодоступний форум
Перемелица• 09 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Все в нього буде добре
У меня такие же мысли , как только фото увидела !
Все будет хорошо !
Ksu160576• 09 октября 2022
Ответ дляПокращена
Він сильний, він справиться!
сильним складніше: вони не ниють , не скіглять і тому їм не дуже допомагають
LidiyaZi• 09 октября 2022
Адміни у неділю не працюють? Автор, будьте людиною, будьласка, закрийте тему. Відкрийте нову, за бажанням, але безособистисну , без чужих фото. Невже не зрозуміло, що ви можете нашкодити людині
Цвіту і пахну• 09 октября 2022
Ответ дляFashion_besties
Как водить авто?
А як водять авто неходячі інваліди?
Ви лікар? Особисто його огляд проводили, діагностику? Така травма це тяжко, але ці люди сильні духом, він знав що не метеликів їде ловити. Він має можливість пересуватись. Такі люди наша гордість. Я вірю що реабілітація в нашій країні зробить крок вперед. І медицина не стоїть на місці.

Пам´ятаю був ролик про чоловіка який втратив дві руки, думаю так набагато гірше. Він навіть в туалет сам заходити не зможе. Зробив дівчині пропозицію. Цікаво було б дізнатися як його справи. Нажаль не пам´ятаю ім´я та прізвище.
Перемелица• 09 октября 2022
Ответ дляFashion_besties
Как водить авто?
100%
Это наши герои и все должны помогать , даже если с виду они сильные!
Чебурастик• 09 октября 2022
Ответ дляЗубожиння
Вы сказали ей, что с тремя детьми насильно мобилизовать не имеют права?