Маленькая Фурия• 11 октября 2022

Вчера была тема про юриста, и 10 дней до конца войны

Там кто-то из девочек прикрепил видео с раскладом на таро, с вопросами
На видео темноволосая девушка с длинными волосами
Может у кого-то осталось ? Я потеряла
мама Крольчиха• 11 октября 2022
Ответ дляSolmira
Перемога на полі бою
Отода! Я вірю в ЗСУ і люблю і поважаю наших хлопців, але за 10 днів на полі бою....анриал. Хоча я люблю казки, а в них так завжди і буває

coloritka• 11 октября 2022
Ответ дляLotusA
Відлік вона веде з 15 вересня. Я передивилася сториз її всі
Я сьогодні тільки на неї підписалась
Anjutka-Anjuta• 11 октября 2022
Ответ дляZaviriuha
Я як та ждунка, чекала першого снігу, потім цвіту яблунь, потім коли чайна роза розквітне, потім коли все зелене стане, тепер 20 число жду
кстати, касаемо яблонь - по-моему та девушка была из Киева и снилось ей, что она возвращается, когда цветут яблони. Так что в определенном смысле это предсказание сбылось, в Киев люди массово вернулись как раз плюс-минус в это время. Просто все привязывали этот сон к абсолютному концу войны, а оказалось немного иначе.
мама Крольчиха• 11 октября 2022
Ответ дляcoloritka
Я сьогодні тільки на неї підписалась
Я не підписалась, але знаходжу її щодня і дивлюсь. Вона мене заспокоює зовнішнім виглядом))) І я з тих, що вірять і чекають, то яблуні, то трійцю, то 2-3 тижні... от зараз чекаю до 20 жовтня, а далі видно буде. Мені так легше
мама Крольчиха• 11 октября 2022
Ответ дляZaviriuha
Я така сама))). Мені так легше. Я і раніше то Новий рік чекала, то 8 березня...а зараз чекати ще цікавіше, бо Перемога з жодним святом не зрівняється
Светлана777• 11 октября 2022
Ответ длямама Крольчиха
И я такая....во все темы захожу такого плана и верю,что произойдет чудо и война закончится резко,как и началась.
мама Крольчиха• 11 октября 2022
Ответ дляСветлана777
Иначе уже можно было с ума сойти.

Ukrainske_sonce• 11 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Чомусь всі ці тарологи вилазять тільки після серйозних подій, коли народ масово читає новини. Лізуть хайпанути під шумок. Жодна вчорашній ранок не бачила.
Точно.Як тільки почали масово обстрілювати ракетами , тарологи різко перевзулися і почали казати ’ Велика небезпека. Нічого хорошого Україну не чекає. Краще виїхати ’.
Ukrainske_sonce• 11 октября 2022
Ответ дляМаленькая Фурия
Якобы она знает информацию, которая это подтверждает.
Я бы хотела в это верить, но слишком уж это всё славно
Но подписалась, чтобы посмотреть, что она скажет 20го
И как вынесут её инсту, если этого не произойдёт
Це як Ольга Вега. То в неї кінець війни 15 черевня. То в неї кінець війни в серпні до 14 серпня. Знову мимо. Тепер перевзулася ( видно подивилася військових ) і заговорила , що війна закінчиться через 2 роки. А ще мені не подобається , що вона на Зеленського каже Зеля. Наче рашистка.
iroman• 11 октября 2022
Ответ дляLotusA
Она еще на 13 октября что-то там значимое пообещала - это уж совсем скоро.
LotusA• 11 октября 2022
Ответ дляiroman
Да, я видела.
Посмотрим, очень интересно