Доброго дня, схудла через стрес. І так була все життя худа(48 кг максимум), зараз взагалі 41 кг(171 см). Була набрала до 42 кг, зараз через нерви знов 41(
До дієтолога он-лайн зверталась, та нічого суттевого не порадила, окрім як їсти 5 разів на день.
Щитовидну перевіряла, норма.( трохи зменшена по узд, але аналізи в нормі).
Якщо я буду пити дитячу суміш, додатково до основного харчування, наберу вагу?і може ще добавити пивні дріжджі?
Жоден нормальний дієтолог вас не вилікує і не зробить харчування по кідстафу, звертайтесь до нормальнго спеціаліста. Не гайте час, я колись також у інтернеті шукала на відповіді. У мене теж була така проблема, зараз все супер. Зверталась до дієтолога онлайн тут, 2000 грн за повну консультацію та раціон на 7 днів, дуже задоволена
Yellow berry• 11 октября 2022
Доброго здоров´я! Мені здається, щоб ви не їли, поки є активне джерело стресу це буде біг по колу.
Ответ дляАнжелика93@
Лікуйте перше нерви. Не того ви лікаря шукаєте
Та була я у психотерапевта. Діагноз « тривожно депресивний розлад», виписав АД, боюсь їх пити, начиталась.
Анжелика93@• 11 октября 2022
Ответ дляАнастасія 1011
Чому боїтесь?