Светка-пипетка• 13 октября 2022

Ви би пішли зараз працювати в поліцію?

Працюю менеджером з опт продажів, товар специфічний, не нагальної потреби. Зп - % від продажів, зараз більшість топ клієнтів не закупають - хто з окупованих територій, у кого розгромили все що було, залишається маленька частини і ті роблять закупку мізерну. ЗП з 30 тис , впала до 10.
По диплому я юрист, зараз поступила пропозиція від знайомого піти в органи діловодом. ЗП ставка 14 тис + якісь надбавки, виходить 45 +-.
Але ж в мене двоє дітей, в разі чого я не виїздна... На вашу думку - приймати пропозицію, чи пересидіти.Місто - північ України, біля картопляного кордону
Я не на долго• 13 октября 2022
Нет конечно ...

Админко• 13 октября 2022
ставка 14 тис + якісь надбавки, виходить 45 +-
Як виходять такі надбавки?)

В мене кума і друг в поліції. То гарно заробляють
Улыбчик• 13 октября 2022
Я б пішла
Брюлик в стразах• 13 октября 2022
з приводу з/п 45 +- - не може бути. Діловод - це цивільна посада, і зарполати у них маленькі. Зарплата 14 тис + якісь мізерні надбавки..
Чи може, Ви помилились хотіли написати 15+-, а не 45 +_? Тоді може бути.
Дама-мадама• 13 октября 2022
Так а що треба робити на 45 тисяч? Явно не діловод
автор Светка-пипетка • 13 октября 2022
Ответ дляАдминко
Як виходять такі надбавки?)

можливо надбавки, за воєний стан.. І з січня -лютого , ставку підіймуть до 24
мені лячно, що моє підпириємсиво взагалі +- рік і збанкротіє
Админко• 13 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Тоді йдіть. Діловод не патрульний же
автор Светка-пипетка • 13 октября 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
ні, якщо пройти навчання, наразі спрощена система один місяць у навчальному центі в нашому місті, і вже надбавки будуть військові, не як цивільний
Комиссия50%• 13 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
А я думала в военное положение набора нет. Тоже бы пошла

автор Светка-пипетка • 13 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
є - всі вакансії в такі структури у відкритому доступі на оф сайтах
Там_все_размывчато• 13 октября 2022
Діловод доволі спокійна професія в поліції. Я б пішла. Ще й зарплата добра.
Комиссия50%• 13 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Так я как раз и смотрела на офсайте, ни в прокуратуру ни в полицию, навого набора нет в связи с военным положением
Не любовница• 13 октября 2022
Конечно да, такую ЗП сейчас в другом месте очень сложно найти
автор Светка-пипетка • 13 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
ГЛЮкоза• 13 октября 2022
Не будет деловоду в ментовке сорокушка,уточняй у них конкретно
PANTERA_KET• 13 октября 2022
Ответ дляДама-мадама
45 это погоны. И все вытекающее. А девовод это гражд должность. Как раз 14потолок
Запароленое одеяло• 13 октября 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
15 зп + 30 на час воєнного стану їм додали. Щодо діловодів не знаю, а у слідчих саме так. І врахуйте, що поки будете проходити навчання та спеціальні перевірки, отримувати нічого не будете, а це кілька місяців (принаймні, так було раніше). А там може таки скінчиться уже цей воєнний стан.
Гроші на наш час хороші, але є ризики. Мою подругу в Ірпені тримали в відділку аж до моменту, коли рашисти увійшли до міста, жили в сховищі під відділком, піти не дозволялося, прирівняли б до дизертирства. Тож зважте усі за та потенційні ризики.
автор Светка-пипетка • 13 октября 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
наразі навчання скоротили до 1 міс
Ось ці ризики мене і хвилюють... в мене двоє дітей і я пам´ятаю початок війни, як місяць наше місто без зупину було бід острілами - без води, газу і світла. Не уявляю себе в такий час не поряд з дітьми... але ж тішиться в душі, шо такого вже не буде. Дуже неоднозначні почуття....
PANTERA_KET• 13 октября 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Это вольный найм.

Неуловимый Джо• 13 октября 2022
Нет конечно, ни сейчас и ни раньше
Живчик-счастливчик• 13 октября 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Це точно. В соєму місті така б вакансія по блату передавалася б.
Я не Тролль• 13 октября 2022
Так не все в полиции получают 45, сопровождение точно не получает. Уточняйте надбавки. И это гражданская должность? Учебка не поменялась 6 мес и зп в это время 9 тыс грн
Запароленое одеяло• 13 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
наразі навчання скоротили до 1 міс
Місяць дійсно недовго.
Дізнайтеся ще про спецперевірку, вона теж багато часу займає, там і медкомісія, і корупційні ризики і ще якісь показники, усіх не пам´ятаю, але близько двох місяців усе це раніше займало.
Щодо ризиків - вирішуйте самі. Взагалі, не думаю, що хтось потім притягуватиме до відповідальності мати двох дітей за те, що залишила пост діловода і була з ними в небезпеці. Ну звільнять може, в подібній ситуації це не найстрашніше.
Я не Тролль• 13 октября 2022
Автор, а что у Вас с физо? Если это не гражданская должность,вам надо все это сдать
автор Светка-пипетка • 13 октября 2022
Ответ дляЯ не Тролль
так з цим проблеми точно не буде....
Я не Тролль• 13 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
так з цим проблеми точно не буде....
Це добре. Бо раз в рік доведеться фізо здавати
Комиссия50%• 13 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
фото
Я поняла, в моем регионе нет вакансий, к сожалению