ЖенаАйтишнеГа• 13 октября 2022

Самокат по польски знаете как будет?

Хуляйнога)
amoa• 13 октября 2022
Ответ дляПиона
А диня - кавун
Ні диня то гарбуз, кавун - арбуз, а диня -мелон

Kimi• 13 октября 2022
Ответ дляПукимончиг
Пукать. Пук-пук це тук-тук)
В Словакии слово шукать - это матюк) Из наших кто-то сказал - я пошукаю, так словаки долго ржали)))
uma• 13 октября 2022
Ответ дляволосатое стекло
Поляки молодці, у них мало запозичених слів, навіть футбол не футбол
А как?
Салт• 13 октября 2022
Ответ дляЗамыленная
по-попольскі так само ´какі´ :)
По-словацки - ’хурмикаки’, а само дерево- ’Эбеновник’
Selena*• 13 октября 2022
Ответ дляuma
А как?
Пілка ножна
Jeyana• 13 октября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Одна людина?
Зневажливе вигадування назв українською по типу давніх вже парашинських ’спалахуйка’, ’штрикавка’ і т.д. теж не збентежило, як і ’западниє жітєлі’?
Є таке слово - самоповага.
А є таке слово параноя. І?
При чому тут якісь ’парашинські’ назви, якщо вигадування було по типу польського слова ’хуляйнога’? Ви щось маєте проти польської мови? При чому тут штрикавка взагалі.
Jeyana• 13 октября 2022
Ответ дляSelena*
Пілка ножна
При чому пілка - це м´яч, тому назва цілком логічна. Баскетбол у них кошикувка, волейбол - сяткувка. Все закономірно)

Пиона• 14 октября 2022
Ответ дляamoa
Я про турецьку мову кажу. У них наша диня називається кавун.
автор дивчинка • 14 октября 2022
Ответ дляJeyana
Я тоже подумала что логично, у нас тоже такие слова есть)