бізнестравел• 15 октября 2022

до войны думала-ой за границей рай. детей бы туда. бо тут отстой. а сейчас...

за деньги не поеду даже и дети ни в какую.хоть возможность есть.разве что на отдых.наша страна самая самая лучшая красивая зеленая. самая родная...и нам тут и сытно и хорошо и комфортно.а война закончится и будет еще лучше.
Betelgeise• 20 октября 2022
Ответ дляAnna_Aldarorah
Я люблю київ,такого у мене не було відчуття,газової камери,це моє місто.багато там зелені,яка камера? До того ж,у мене приватний дім із садочком ..ніколи не було проблем із диханням і особливо вночі ...я народилася у Києві ...можливо,я звикла,але мені дуже добре у Києві .ви реально не розумієте,що таке немає чи м дихати, б побували у Делі чи в пекіні,ось там дихати неможливо,я там була в ледве не захворіла ,а Київ у порівнянні рай на землі .ви,напевно,не народилися у Києві,тому вам так здається.неьюачтла місцевих,які б жалілися на повітря .
Київ має найбільш забруднене повітря на всій планеті Земля, поряд з Делі й Пекіном. Я моніторю стан повітря, знаю, про що пишу. Я також народилась у Києві. Газова камера.
Anna_Aldarorah• 22 октября 2022
Ответ дляBetelgeise
Найбільш забруднене(топ 13) у десяти містах Індії,один Пакистан та два у Китаї,Києва немає поруч ,погугліть the most polluted cities in the world та подивіться результат ,де там’’самий забруднений Київ’’?хіба що у сотні ,ви неправі,дитина якраз писала презентацію про забруднене повітря,спеціально подивилася
Anna_Aldarorah• 22 октября 2022
Ответ дляBetelgeise
Не знаю,ніколи не був для мене газовою камерою,мені затишно ,мабуть у вас астма чи проблеми із диханням
Anna_Aldarorah• 22 октября 2022
Ответ дляBetelgeise
Anna_Aldarorah• 22 октября 2022
Ответ дляBetelgeise
Ніде не бачу Києва серед найзабрудненіших.і ви не були,судячи з усього,ні в Індії,ні в Китаї,як взагалі можна порівнювати їх жорсткий смог,де без маски взагалі не вийти із дому .я там була ,щє у Токіо та Дубай ,лось де дихати теж нічим дуже часто ,ви хоча б погуглили,у нас не буває увесь рік смогу у Києві ,у вас просто надто чутливі легені.
Anna_Aldarorah• 22 октября 2022
Ответ дляBetelgeise
Гугл так не думає,це згідно вашим розрахункам Київ найзабрудненіший?
Anna_Aldarorah• 22 октября 2022
Україна 56 місце,це не більше Делі чи пекіну,не вигадуйте
Anna_Aldarorah• 22 октября 2022
Ось по містам світу,де тут Київ у топі ? Не люблю коли так упевнено заявляють про те,що не знають насправді та навіть лінуються погуглити перед тим,як щось стверджувати .найбільш забруднене міста в Україні,на першому місці борова ,потім Київ потім Бровари .
Anna_Aldarorah• 22 октября 2022
Борова у світі аж на 800 місці ,а Київ на 1200 якомусь ....
Anna_Aldarorah• 22 октября 2022
Там є.данв також по Європі ,у Європі по забрудненості місто борова на 77 місці,а Київ на 184 .ви і тепер стверджуватиме ,що він брудніше ,ніж Делі та Пекін ?
Betelgeise• 22 октября 2022
Ответ дляAnna_Aldarorah
Так, я буду стверджувати.
Для тих, хто не вміє користуватися гуглом:
https://www.the-village.com.ua/village/city/eco/30...

https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/3187856-kiiv-...

https://fastivnews.city/articles/234924/kiiv-ochol...
Betelgeise• 22 октября 2022
Ответ дляAnna_Aldarorah
Гуглом ще треба вміти користуватися.
Betelgeise• 22 октября 2022
Ответ дляAnna_Aldarorah
Так, буду стверджувати. Ви не моніторили якість повітря, то й не знаєте, що якість повітря штука динамічна. Тук, у Києві часто бувають показники, вищі, ніж 300. Найвищі у світі.
З гугла:
https://images.app.goo.gl/wqxuLFLWLs7vBu4F9
Betelgeise• 22 октября 2022
Мої власні скрини. Те, що знайшлось на телефоні.