пишу без анонима . Я тут читала, что типо надр смотреть на посольство Китая. и вот такая новость . Чем это реально грозит ?
nata19031980• 16 октября 2022
Ответ дляdiamond_shop
а це до чого?
До того що як відправляла, то там стаття була про Китай.
Julia 2020• 16 октября 2022
Ответ дляKrisell
Я как и многие не поверила. Война все же застала меня в Украине, а те кто предупредил, выехали всеми семьями
а сейчас Ваши источники молчат, не предупреждают?
LudaSHOPSale• 16 октября 2022
Ответ дляZhukOlena
Тобто? Воно і раніше не працювало?
Китайское? Там ни сайт
Ни двери.
Julia 2020• 16 октября 2022
Ответ дляKrisell
Мои источники это просто друзья, работающие в системе безопасности ) они сами сейчас в Украине. Выезжали временно на западную.
а сейчас не уезжают?
LudaSHOPSale• 16 октября 2022
Ответ для4мама
Та щось типу того, але ми в хаті на зиму енергоефективнюємось зараз, тому піна є якщо що.
Ты всех напугала
Думают ты щели окон и все будешь цементировать, как в бункере, к ядерке готова
Ответ дляLudaSHOPSale
Ты всех напугала
Я вважаю як і перед 24 лютого. Розгін про війну ьув з листопада ще, конкретний такий. По закінченні олімпіади всі чекали.
Фірми релокували бізнес.
А просто людині тимчасово виїхати коли? Листопад? Грудень? Січень?
Хто тримав руку на пульсі 24 вночі вже прямував до кордону. Такі як я ’якось воно буде’ - після перших прильотів.
Більш стійкі - ніхто нікуди не рухався.
Так і з ядеркою.
Ймовірність - є. Чимала. Тікати вже? Куди? На скільки?
Так, тримаємо руку на пульсі і діємо по ситуації. Ну як судилося вмерти - вмираємо з гідністю
Але я таки вірю в оті різні ’типу пророцтва’. Я їх називаю ’озвученням сценарію’.
Все буде

Фірми релокували бізнес.
Більш стійкі - ніхто нікуди не рухався.
Так і з ядеркою.
Все буде