дЫнька• 16 октября 2022
Допоможіть знайти пісню
Український співак, бачила на ютуб типу кліп, ще чорно-білий, красивий високий чоловік з вусами (наче) співає і ходить біля хати, краєвиди з горами. Щось про верховину, здається. Пісня про кохання, про жінку, до якої він іде, якщо я вірно пригадую.
Кюветчица• 16 октября 2022
без обмежень зорі запалали, клин цветной , но может что- то из их репертуара)